ЗМІНЕНІ «НАДІЄЮ»

ЗМІНЕНІ «НАДІЄЮ»

Будь-якій комерційній організації простіше оцінити свою ефективність, ніж некомерційній.
Ми є некормерційним телеканалом. І один з інструментів, завдяки якому ми можемо більш ясно оцінити, наскільки успішно чи неуспішно виконуємо свою місію – це ВІДГУКИ.
Тут ВІДГУКИ, які доводять те, що наш ТК «Надія» не відволікає від проблем реального життя, як це переважно роблять телевізійні проєкти.
Наша місія – змінювати та наповнювати життя сенсом!

Я познайомилась з Телеканалом «Надія» майже з часів його існування. І дивлюсь його на стабільній основі. Одні з моїх улюблених програм – це «В контексті», «Сложных текстов нет», «Богослужіння на Подолі», «Помоліться за мене» та інші. Відколи розпочалася війна, я дуже хвилювалася про те, що раптом ви припините трансляцію.. Бо ви вже наче частина життя, без якої, воно неповноцінне! Дуже вдячна Богові і вам, що не просто продовжуєте існувати. Я, будучи з вами від початку, постійно помічаю Ваш розвиток і підвищення якості Ваших проєктів. Хай Бог благословляє вас на подальший ріст.
Ви потрібні людям!
Тетяна, м. Одеса

Я побачила вперше Вашу програму 5 років тому у Фейсбуці. Найперше, мене вразила Ваша відкритість. Я знала, що завжди можу Вас просити молитися за якусь зі своїх потреб, а Ви доброзичливо відповідали, наче швидка духовна допомога! Дуже надихає те, що люди, за яких Ви молилися, через короткий час, ділилися добрими відповідями на їхню молитву. Свідчення гостей, що приходять на програму «Помоліться за мене» і розповідають, як Бог допомагав їм вийти з важких обставин, виліковував, допомагав – не дають впасти духом, коли щось важке трапляється й у моєму житті.
5 років я дивлюсь Вас і завдяки відповідям на молитву у своєму житті та істині, яку я дізналася через Вас, вже 3 роки я є членом церковно сім‘ї АСД.
Слава Богу за все! Продовжуйте Вашу трансляцію і надалі!
Людмила, м. Черкаси

Телеканал «Надія» (спочатку англомовний) був для мене цілим світом з 2008 р. Він зцілив мене від тяжкої депресії, через неможливість їздити до церкви. Як я чекала ті три рази на тиждень по півтори години російськомовних програм на телеканалі «Норе Channel». Найперші програми з якими я познайомилася, були програми Даниїла Ребанда.
Я не могла їздити до церкви, але через Телеканал «Надія», я казала, що церква прийшла до мене додому.
А потім, програм було більше і більше, а згодом почалося і довгоочікуване цілодобове мовлення.
Як же я вдячна Богові і Вам за всю роботу Телеканалу «Надія»!
Тетяна, с. Вовковинці, Хмельницька обл.

Ваш контент – це потужна онлайн підтримка для усіх глядачів і читачів. Я стежу за Вами тут, у Фейсбуці і особливо хочу подякувати за короткі відео відомих і сильних проповідників. Такі недовготривалі, але змістовні відео за короткий час відкривають важливу правду для шукаючого серця. Це дуже цінний контент, яким я ділюсь з друзями у Фейсбуці, і деякі з них не можуть залишатися байдужими до такої простої, але водночас глибокої правди, що заснована на Божому Слові.
Дякую за контент який є наче світло серед темряви!
Вікторія, с. Майданецьке, Черкаська обл.

Ваш Телеканал врятував мене від самотності. Так, до Вас я була знайома і з іншими телеканалами, але після їхнього перегляду я відчувала гнітюче відчуття порожнечі. Вони не рятували мене від самотності. І тільки після того, як я познайомилася з Телеканалом «Надія», я знаю, що я не самотня.
В середині спокій від того, що Бог проживає моє життя разом зі мною.
Марія, м. Хуст

Підготувала Анна Ілько

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності