Вихід поруч

Життя після розстрілу (серія 2)

21 квітня, 2013

Був 1945 рік. Радянська армія підходила. Німці почали «марш смерті», гарячково замітаючи сліди злочинів. Усіх полонених привели до Балтійського моря на розстріл. Розалія опинилася перед дулом автомата… і вижила… Вихід вона знайшла у християнстві.

Життя після розстрілу

14 квітня, 2013

Сучасне покоління сперечається: чи був холокост, чи це історія, яку придумали самі ж євреї. Розалія Германівна — очевидець тих подій. Під час другої світової війни від рук нацистів загинули її рідні, а сама вона пережила тяжкі випробування в Освенціму.

Візок — не перешкода

28 вересня, 2012

Уже тридцять років, як Раїса не робила жодного кроку. Вона — інвалід. Її дитинство проминуло в інтернатах. Оточуючі не бачили для неї виходу, та жінка не зневірилася. Отримала дві вищі освіти, створила громадську організацію для інвалідів, побувала за кордоном. Де Раїса знайшла вихід — дивіться у програмі.

Шукаю дружину

10 червня, 2012

Життя Леоніда Олександровича склалося так, що він залишився сам. Вже в зрілому віці чоловік зрозумів — йому бракує кохання, родини. Самотній звернувся до Бога з цією потребою, і — диво: Господь вказав йому де шукати майбутню дружину!

Прощавай минуле

13 травня, 2012

Артемка хворий на ДЦП. У нього немає своєї домівки. Матір відмовилася від нього, а батька він не пам’ятає. Хлопчик майже весь час проводить у лікарні біля вікна і мріє… А в цей час хтось мріяв про нього.

За крок від прірви

10 квітня, 2012

Гліб виріс без батька. Мати прагнула виховати його у християнській моралі, та вже у дванадцять років хлопчик почав жити подвійним життям — ранком — мамині настанови та гімназія, а ввечері — сумнівна компанія, тютюн, алкоголь і бійки… Це тривало декілька років. Вуличне життя затягувало ще глибше. Друзям, він довіряв, знав — «свої» не зрадять. Та одного разу ця впевненість його і підвела. Хлопця сильно побили — свої ж. Тоді юнак і згадав про Бога. Сидів на бардюрі побитий, знесилений і молився…

Любов та гроші

09 квітня, 2012

У Романа з юності було дві мрії — стати заможним та бути поруч з дівчиною, яку вже давно таємно кохав. І мрії почали збуватися! Юнак приїхав до Києва, щоб вчитися та працювати. Дуже скоро йому поталанило знайти гарно оплачувану роботу, і він почав безбідне життя. А ще й невдовзі зустрів Аню, кохану дівчину. Вони почали зустрічатися, а через деякий час одружилися. Та це щастя не було довгим. Робота настільки затягла Романа, що дружина майже не бачила його вдома. Почалися сварки. Все йшло до розлучення… Та втрутився Бог і зберіг їхні відносини.

Між смертю і життям

25 вересня, 2011

Діагноз лікаря: «У вас — саркома!», — для Наталі пролунав як вирок. А вона – зовсім молода, в неї — маленька дитина, їй так хочеться жити… І вона вижила. Як?! Про це у програмі.

З металу

24 квітня, 2011

Він не міг змиритися, що довкола всі лицемірять, що представники влади та вчителі пропагували світлі ідеї, а самі були аморальними. Він шукав вияви справжньої любові, дружбу й вірність і... став металістом: почав носити проклепану шкірянку й ланцюги, пити й курити, битися і красти. Тепер він читав Шопенгауера й Камю і, здавалося, нарешті став розкутим і вільним. Аж раптом йому запропонували подивитися на дивовижу — молодь, що вивчає Біблію. Закінчувалися радянські 80-ті.

Новий погляд

10 березня, 2011

Дівчина прокинулася й не побачила знайомої картини: перед очима самі білі плями… Вона — осліпла, й ніхто не знає - чому. Навіть лікарі не змогли поставити правильний діагноз. Їй було лише вісімнадцять, а її дедалі більше охоплювали морок, безнадія й самотність. Тоді вона почала розмовляти з Богом і ... сталося диво!

Завантажити ще

Вихід поруч

Вихід поруч

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай