В контексті

3. Єдність Євангелія

20 жовтня, 2017

Єдність — одна з ключових ознак справжньої християнської Церкви. Але досягається вона не лише за рахунок того, що віруючі уникають конфліктів і згладжують допустимі відмінності. Як досягти справжньої єдності? Поговоримо про це у студії.

2. Проблеми Апостолів

18 жовтня, 2017

З якими проблемами зіткнулась апостольська церква? Якими були наслідки? Як ми можемо вберегтись від таких ситуацій? Поговоримо про це у студії.

1. Римська церква

18 жовтня, 2017

Давайте перенесемося в Рим першого століття, і приєднаємося до місцевої громади. Викладені Павлом проблеми носять локальний характер, принципи їх вирішення і питання «Як врятуватися людині?» — універсальні. У своєму листі Павло звертається до конкретної групи людей і стосується конкретних проблем. Поспілкуємось про це у студії з нашими гостями.

14. Хвалитися хрестом

18 жовтня, 2017

Яким чином людина може зрозуміти, що стала «новим творінням»? Якщо християни померли для світу, як вони повинні<br />ставитися до питань екології, расизму, абортів тощо? І що означає "хвалитися хрестом"? Поспілкуємось з нашими гостями у студії!

13. Євангеліє і Церква

18 жовтня, 2017

Які вимоги щодо християнського способу життя висуває Павло? Як «масштаби» зробленого гріха впливають на процес виправлення? Як виправити тих, хто схибив? Поговоримо про це з нашими гостями у студії!

12. Жити Духом

18 жовтня, 2017

Життя християнина далеко не безтурботне. Він стикається із суворими конфліктами та зустрічає серйозні спокуси. Що для сучасної людини означають слова "Жити Духом"? І як цьому навчитись? Поговоримо про це з нашими гостями у студії.

11. Свобода в Христі

18 жовтня, 2017

Що передбачає свобода? Як далеко вона поширюється? Яким чином свобода в Христі пов’язана із Законом? Як Павло розкриває ці питання? Поспілкуємось з нашими гостями на цю тему у студії.

10. Два завіти

18 жовтня, 2017

В чому подібність і відмінність Старого і Нового Заповітів? Поговоримо про це з нашими гостями.

9. Крик душі Павла

18 жовтня, 2017

За що боровся Павло? Чому раніше він наводив кілька докладних, теологічно складних аргументів, щоб переконати галатів у помилковості їхніх думок, а згодом звертається до них з особистим пасторським напучуванням? Поспілкуємось про це у студії з нашими гостями.

8. Із рабів — у спадкоємці

18 жовтня, 2017

Що означає бути спадкоємцями Христа? Що означає твердження, що Бог усиновив нас, звільнивши від «рабства гріха»? Поспілкуємось про це з нашими гостями у студії.

Завантажити ще

В контексті

В контексті

Щоб зрозуміти зміст, слід вивчати Біблію в контексті всіх віршів та історичних фактів.

0 (800) 50 157 80

Київ, 04071, а/я 36
2009-2017 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай