В контексті

5. Вибір професії

06 лютого, 2018

Чому моє життя складається саме так а не інакше? Яку професію мені слід обрати? Я — жертва обставин чи автор життя?

4. Молитва

23 січня, 2018

В цьому випуску ви отримаєте перше завдання нашого експериментального тренінгу "Управління ресурсами"! А також — чітку інструкцію до нього та дізнаєтеся дещо нове. <br />До прикладу, що таке християнська контемпляція і як її звершувати?

3. Багатство

18 січня, 2018

Чому Ісус казав, що не можна служити багатству і Богу одночасно, якщо Він Сам не проти багатства? Як парі Паскаля вирішує це питання?

2. Жадібність

18 січня, 2018

Звідки у дітей береться жадібність? Чи є певні психологічні причини?<br />Що таке захланність?<br />І як цьому може зарадити Євангеліє благополуччя?

1. Матеріалізм

18 січня, 2018

Скільки речей потрібно ще купити, щоб стати повністю щасливим? І які саме речі слід придбати?<br />І найголовніше — скільки для цього потрібно грошей? Чи можуть гроші зробити нас щасливими? Чи матеріалізм — це лише ілюзія щастя?

13. Християнське життя

29 грудня, 2017

В останніх розділах послання Павло піднімає ряд практичних питань, які були важливими для християн того часу. Як апостол завершує своє Послання, які істини містяться тут для нас? Про це поговоримо в даному уроці.

12. Перемагаючи зло добром

29 грудня, 2017

За допомогою свого Послання Павло намагався застерегти римлян від помилкового розуміння закону, але в той же час він закликає християн до слухняності. Що таке послух? І як він допомагає у боротьбі зі злом? Поспілкуємось про це з нашими гостями у студії.

11. Обрання

29 грудня, 2017

Ви коли-небудь пишалися своєю перевагою над іншими? А що говорить Біблія про обраність? Як зрозуміти, хто є обраним, а хто — ні? Поспілкуємось про це з нашими гостями у студії.

10. Діти обітниці

29 грудня, 2017

Деякі християни вчать, що ще до нашого народження Бог обрав одних для порятунку, а інших — до погибелі. Ті, кому Бог у Своїй нескінченній любові і мудрості визначив загинути, приречені на смерть, або вічні муки в пеклі. Чи справді це так, дізнаємось з цього випуску програми.

9. Свобода у Христі

29 грудня, 2017

Що таке свобода для християнина? Що Павло має на увазі коли говорить про цю свободу? Порозмірковуємо про це з нашими гостями у студії.

Завантажити ще

В контексті

В контексті

Щоб зрозуміти зміст, слід вивчати Біблію в контексті всіх віршів та історичних фактів.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай