Трейлеры

Библейские уроки — Притчи Рабби Иисуса

03 травня, 2017

МОЖЕТ ЛИ АВРААМ ВОСКРЕСИТЬ ИЗ МЕРТВЫХ? <br />СКОЛЬКО РАЗ СЛЕДУЕТ МОЛИТЬСЯ, ЧТОБЫ БОГ УСЛЬІШАЛ?<br /><br />МОЖНО ЛИ ЗА ВЗЯТКУ УНАСЛЕДОВАТЬ ЦАРСТВО?<br /><br />КТО ТАКОЙ ИИСУС Христос: раввин ИЛИ просто ФИЛОСОФ?<br /><br />Из всех изречений Иисуса, записанных в Евангелиях, притчи являются наиболее непонятными для читателей.<br /><br />Приглашаем Вас пройти курс библейских уроков «Притчи рабби Иисуса» на сайте bible.ua и ВЬІ найдете ответьі на эти вопросы, а также откроете для себя много нового.<br /><br />Авторы уроков — Виталий Обревко и Александр Болотников.

Болотников — Притчи Рабби Иисуса

06 квітня, 2017

Из всех изречений Иисуса, записанных в Евангелиях, притчи являются наиболее непонятными для читателей. Программа «Притчи рабби Иисуса» поможет вам выработать верный подход к истолкованию евангельских притч, учитывая их историко-культурный контекст. Смотрите скоро на телеканале "Надія".

Реформація|500

31 березня, 2017

Реформація — явище унікальне в історії Європи. Почавшись із релігійного протесту, воно стало масштабним суспільним рухом, що<br />змінив духовне, культурне та інтеллектуальне середовище. Сьогодні і для України<br />відкривається можливість справжніх реформ, що утвердять нашу державу в<br />її історичному поступі.Програма<br />"Реформація.500" має на меті показати ці процеси у всій їх<br />багатогранності.

Ангели Надії

07 березня, 2017

Дивіться 8 березня о 19:30 на телеканалі "Надія". Зустрічайте третій сезон унікального проекту на каналі "Надія"!<br />Він торкнеться Вашого серця, бо люди, про яких піде мова — реальні. Їх життя змінилося завдяки вирішальній зустрічі. З ким чи з чим: Ви дізнаєтесь в прямих ефірах проекту "Ангели Надії".<br />В програмі також: хто та як знімає передачі для позитивного телебачення. Делікатні деталі зйомок; чи легко бути у вирії подій за кадром та багато іншого.

Спочинок

01 березня, 2017

13 людей з 13 країн. Вони ніколи не зустрінуться, але є дещо, що їх об'єднує. Дивіться 10 березня о 19:30 на телеканалі "Надія".

Ангели Надії

08 лютого, 2017

Зустрічайте третій сезон унікального проекту на каналі "Надія"! Він торкнеться Вашого серця, бо люди, про яких піде мова — реальні. Їх життя змінилося завдяки вирішальній зустрічі. З ким чи з чим: Ви дізнаєтесь в прямих ефірах проекту "Ангели Надії".<br />В програмі також: хто та як знімає передачі для позитивного телебачення. Делікатні деталі зйомок; чи легко бути у вирії подій за кадром та багато іншого.

2Я — одне життя|Сезон 2

03 січня, 2017

Дорогі друзі! Після довгої паузи раді повідомити, що незабаром стартує новий сезон вашої улюбленої сімейної телепрограми "2Я — одне життя". Нові гості, цікаві історії та поради професійних експертів вже з 10 січня на Телеканалі "Надія"!

Ник Вуйчич: через 10 секунд прошло невероятное

27 грудня, 2016

Что могло произойти в женщиной, которая несколько лет пролежала скрюченная на кровати? Смотрите продолжение этой истории, рассказанной Ником Вуйчичем, здесь https://youtu.be/kvtlrgbT7nA

Ник Вуйчич: вам не нужны бицепсы

27 грудня, 2016

"В детстве я так накачал бицепсы, что они отвалились вместе с руками", — смело завляет Ник Вуйчич, луший мотиватор. Смотрите полное видео выступления Ника Вуйчича здесь https://youtu.be/kvtlrgbT7nA

Завантажити ще

Трейлеры

Трейлеры

Анонсы грядущих программ, которые стоит посмотреть!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай