Богослужіння у Львові

Як зберегти віру?

31 жовтня, 2014

На початку свого духовного життя наша віра є сильною та непохитною. Але з часом людям притаманно втрачати довіру до Бога. Який шлях до вирішення проблеми? Як ми можемо зміцнитися у вірі?

Вихід з кризи

24 жовтня, 2014

Протягом останніх років в нашому житті лунає слово "криза" все більше. Як знайти вихід з кризової ситуації? Що може допомогти нам у цьому?

Що таке свобода?

17 жовтня, 2014

Рабство. У наші дні існує не тільки фізичне, але і духовне рабство. Люди упевнені, що можуть робити усе, що заманеться, але чи насправді це так? Чи справді людство вільне у своїх вчинках? Хто впливає на нашу свободу і які наслідки вона несе за собою?

Радість спасіння

19 вересня, 2014

В світі, який наповнений гріхом, люди шукають для себе радості. Де знайти справжню радість? У чому полягає справжня радість? Навіщо експерементувати і помилятися, якщо логарифм пошуку радості вже є!

"… та й демони вірують, — і тремтять."

12 вересня, 2014

Чому демони так вірують, що аж тремтять, але їх віра їх не спасає? Ця проповідь вказує на правдиву спасаючу віру, яка веде до спасіння, а не до тимчасового душевного переживання.

Закон у серці

05 вересня, 2014

Часто ми вживаємо слова і словосполучення, які до кінця не розуміємо і використовуємо швидше як кліше… Що таке «Закон у серці»?

Початок Царства Божого

08 серпня, 2014

Сучасний світ наповнений конфліктами, проблемами, хворобами... він потерпає від зла. На фоні невтішної реальності продовжує звучати вістка Євангелії. Зі сторінок Божого слова ми дізнаємося про Царство Боже. Важливо пам’ятати, що життя коротке і наше завдання не просто дивитися у майбутнє, але приготуватися та здобути право на життя у Царстві Божому.

Твоя тверда основа

25 липня, 2014

В намальованій ілюстрації Ісусом Христом на горі “Блаженств” відображаються двоє людей, один із них розумний, а інший необачний. А також двоє будівничих, один з котрих збудував свій дім на камені, а інший на піску. В своїй ілюстрації Ісус не так цікавився самим ґрунтом, чи будинком, а принципом, завдяки якому людина могла б збудувати правильно свій духовний дім.

Щасливі люди живуть просто

18 липня, 2014

Наш світ є секулярним. Секулярність — це зосередженість на земніх речах. Це життя, в якому немає місця і часу для Бога і для духовних цінностей. Під час свого земного служіння Ісус Христос пояснив небезпеку такого підходу до життя і відкрив перевагу духовних цінностей.

Завантажити ще

Богослужіння у Львові

Богослужіння у Львові

Дивіться богослужіння в центральній львівській громаді. З кафедри до глядачів промовляють служителі церкви — досвідчені богослови, пастори.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай