Згадуючи найважливіше

Відносини з Богом

30 червня, 2013

Якось євангелист і пастор Марк Фінлі познайомився з своїм сусідом, який назвався атеїстом в розмові. Він запитав Марка Фінлі: звідки ви знаєте, що Бог є? Марк Фінлі відповів: Я знаю, що Він є. Сьогодні зранку я з Ним спілкувався.

Церква

23 червня, 2013

Церква, згідно Біблії — це наречена Ісуса Христа. Дуже важливо пам’ятати, що ми покликані бути вірними Христу, як наречена має бути вірна своєму нареченому.

Молитва

16 червня, 2013

Як відомо, найменше людина може прожити без повітря, без кисню. Що є цим повітрям в житті християнина? На це відповідає відома духовна приказка: молитва є диханням душі. Якщо ми відчуваємо духовне запаморочення і слабкість, якщо ми відчуваємо, що духовно вмираєми, чи не говорить це про те, що ми забули про силу молитви. Адже не можливо забути дихати, але можливо забути молитись.

Відношення до Біблії

09 червня, 2013

Наше відношення до Біблії — це відношення до Самого Бога. Біблія свідчить про любов Бога, Біблія відкриває нам цю любов і допомагає нам полюбити Бога.

День заповіту

02 червня, 2013

Людська природа має здібність забувати. Деколи — це кумедно, деколи — неприємно, деколи — трагічно... Наше духовне життя має речі, про які забувати не можна, тому що від них залежить наше вічне життя. Але, нажаль, ми забуваємо і їх.

Згадуючи найважливіше

Згадуючи найважливіше

Як ніколи не приїдається хліб, так Вічне Слово щодня наповнює нас вічним.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай