2Я - одне життя

Хто повинен проявляти ініціативу у стосунках?

19 листопада, 2017

Постійне питання — хто повинен проявляти ініціативу? Дехто вважає, що чоловік є лідером, тому й ініціатива повинна надходити тільки від нього. Інші впевнені, що немає нічого поганого в жіночій ініціативі. В новому випуску нашої програми спробуємо знайти баланс в цьму питанні. Приєднуйтесь!

Післяпологова адаптація

19 листопада, 2017

Здавалося б, що після пологів усі складнощі позаду, але насправді вони тільки починаються! Як пережити період післяпологової адаптації? Як правильно розподілити час, аби все встигати? <br />Саме про це ми сьогодні поговоримо в з родиною Білоножко!

Декретна відпустка

26 травня, 2017

Новонароджена дитина — це щастя! Щастя, яке, потребує багато часу, зусиль та знань від батьків. Тому, якщо у вас є немовля, або ви його плануєте, не пропустіть цей випуск, щоби бути в курсі важливих речей, які знадобляться вам під час декретної відпустки!

Я боюся пологів!

25 травня, 2017

Що робити, коли бажання народити дитину і страх перед пологами рівносильні? Які страхи жінок є виправданими, а які — безпідставними? Від кого і від чого найбільше залежить благополучна поява дитини на світ? Про це сьогодні у програмі, приєднуйтесь!

Кохання на відстані

04 травня, 2017

Чи варто дозволити собі закохатись у людину, яка живе за сотні, а то й більше кілометрів від тебе? А якщо вже закохався, то як продовжити цю любов до одруження, не кинувши все через брак позитивних емоцій від живого спілкування. Та при цьому ж, як максимально пізнати людину, аби потім не розчаруватися в шлюбі. Приєднуйтесь і з’ясуємо це зараз!

Заробітки за кордоном у сімейному житті

25 квітня, 2017

Одружились і хочеться жити окремо, але немає коштів? Вихід є — поїхати за кордон і за певний час заробити на житло! Та чи справді це є безпечним виходом? Про це і поговоримо сьогодні з нашими героями та експертом.

Як будувати стосунки, коли у домі живе дві сім’ї

18 квітня, 2017

У багатьох молодих сімей не завжди є можливість починати своє сімейне життя в окремій оселі. Як бути, коли обставини складаються так, що жити потрібно з батьками дружини чи чоловіка? Чи можливо взагалі минути в такій ситуації якихось негативних наслідків? І що важливо знати, коли такого спільного життя неможливо уникнути? Про це сьогодні в програмі!

Другий шанс для вдовиць та вдівців

11 квітня, 2017

«І сказав Господь Бог: не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього». Напевно ніхто не сумнівається у тому, що Бог схвалює шлюбний союз. Та чи розповсюджується це схвалення і на тих, кого розлучила смерть і хто хоче набути собі нового супутника для життя? Чи є у Бога на це однозначна відповідь? Разом із цікавими гостями ми поговоримо про те, що з цього приводу говорить найавторитетніша книга Біблія і як її поради можна втілити у житті.

Знову до школи!

04 квітня, 2017

Як зробити шкільне життя дитини цікавим? Чи варто батькам допомагати дитині із домашніми завданнями? Що робити, аби відмінні оцінки не стали для дитини найважливішим досягненням, яке стане на заміну моральних цінностей і всебічного розвитку? Про це та багато іншого ми сьогодні і поговоримо у нашій програмі!

Чи готові ви стати батьками?

28 березня, 2017

За статистикою, близько 30% батьків планують появу дитини і звершують до її народження спеціальну підготовку. Решта батьків простіше ставляться до цих питань. Чому важливо бути тими, хто планує появу дітей і готуються до її народження? Про це ми дізнаємось прямо зараз у черговому випуску програми «2Я — одне житя»!

Завантажити ще

2Я - одне життя

2Я - одне життя

Особливості відносин, та таємниці зміцнення стосунків.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай