Вісті надії

Петро Порошенко привітав українців з Різдвом

26 грудня, 2017

24 грудня Україна та світ відзначили світле свято Різдва. Різдво є невід’ємною частиною зимових свят. Зазвичай в Україні його святкували сьомого січня. А цьогоріч в Україні вихідним днем зробили і двадцять п’яте грудня. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко. У переддень свята у столиці організували масштабне святкування на Софійській площі. Гості свята брали участь у відпочинкових заходах. А ввечері слухали різдвяні пісні у виконанні відомих українських співаків. Зі сцени також лунали привітання від державних діячів та представників релігйних громад. Українців закликали зосереджуватись не на даті, а на сенсі свята — народженні найважливішого реформатора всіх часів — Спасителя людства.

У Миколаєві виступили проти сімейного насилля

24 жовтня, 2017

Насильство і жорстокість у сім'ях є основною причиною майбутніх проблем із законом у підлітків. Правозахисні особи говорять, що в Україні важко довести фактів насильства щодо дітей у судовому порядку, проте 70% українських дітей віком до 14 років стають жертвами фізичного або психологічного насильства. Для порівняння: у Білорусі таких дітей майже 84%, у Таджикистані — 78%, у Вірменії — 70%. <br />Серед залучених до проституції осіб близько 75 відсотків стали жертвами сексуального насильства ще в дитинстві.

У санаторії "Наш Дім" навчали здоровому способу життя

24 жовтня, 2017

На цілий тиждень Нові Обіходи стали центром обговорення та вирішення проблем здоров'я. У стінах пансіонату "Наш Дім" уже третій рік проводять наукову медичну конференцію. Професійний дієтолог, фахівець у лікуванні діабету другого типу та коронарної хвороби серця — доктор Джордж Гатрі. Саме він став головним гостем конференції.

У селі Шилівці адвентисти відсвяткували ювілей громади

24 жовтня, 2017

95 років — це багато чи мало? для сільської адвентистської громади це довгий шлях віри, позначений тиском, залякуванням, ув'язненнями та утисками. Про ювілей громади села Шилівці, розташованого на північному сході Чернівецької області, у сюжеті програми "Вісті надії".

Акторка Ірма Вітовська займається благодійністю

24 жовтня, 2017

Невиліковно хворі люди постійно потребують знеболюючих препаратів, які полегшують їхні страждання на фінальному етапі життя. Постійно такої допомоги потребує більше 600 тисяч українців, з них до 70 тисяч — діти.

У Києві АДРА навчала вести волонтерські проекти

24 жовтня, 2017

У сфері надання гуманітарної допомоги активісти часто створюють нові проекти. Але не всі із них є успішними. Тож як досягти мети, уникнути стандартних помилок і організувати комунікацію серед членів команди, українських волонтерiв навчали закордоннi експерти.

Під Києвом обговорювали чесну журналістику

24 жовтня, 2017

Україну відвідав гість із Бразилії — доктор Рубен Холдорф. За 18 років існування створена ним освітня програма з журналістики 20 раз посідала перші місця на національному рівні серед подібних програм.

Реформація та сфера мистецтва (частина 3)

20 жовтня, 2017

"Вісті надії" продовжують розповідати про стосунки Реформації та сфери прекрасного. Максим Балаклицький поцікавився, яку репліку до цієї теми може подати виставка сучасного живопису “Велична Біблія”. Цю виставку експонує в українських містах Асоціація художників-християн.

Реформація та сфера мистецтва (частина 2)

20 жовтня, 2017

Максим Балаклицький продовжує готувати цикл сюжетів про взаємодію європейської Реформації з різними сферами життя. Сьогодні продовження взаємодії з мистецькою сферою. Поговоримо про те, як Реформація створила класичну європейську музику та який спів протестантського походження можна почути в сучасній православній церкві.

У Тернопіль на свято подяки завітала Марина Одольська

20 жовтня, 2017

До всеукраїнського свята подяки долучилися і Тернопільчани. За організацію свята взялися майже всі євангельські церкви регіону. Об’єднаний хор, який виконував популярні християнські пісні. Також подякувати Богу співом завітали співачки Марина Одольська та Анна Поночевна. Окрім того у рамках свята на театральній площі влаштували естафети для татів, фотозони, дитячі ігрові зони.

Завантажити ще

Вісті надії

Вісті надії

Не відкладайте на потім. Про це варто дізнатись прямо зараз!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай