Настав час

Що є справжнім багатством?

27 грудня, 2014

Які переваги у багатих людей? Чи мають вони якісь обов’язки перед іншими, розпоряджаючись своїм багатством? З’ясуємо у програмі.

NO SMOKING...

20 грудня, 2014

Звичка — частина ІІ. В минулій програмі ми шукали відповідь на питання, що таке звички та чи можуть вони мати позитивне відображення. Як з’ясувалося, можуть. Проте при спілкуванні з молодими людьми нашого міста, виявилося що багато з них мають шкідливу звичку «куріння». Проте, хочуть її позбутися, але не знають як. Тому сьогодні, ми поговоримо саме про те, як викорінити цю шкідливу звичку, раз і назавжди.

А чого боїшся ти?

06 грудня, 2014

Нестабільність і невпевненість викликають неприємне почуття страху. Він буває різноманітним, і таке враження, що супроводжує нас протягом всього життя. Здається, легше сказати, чого ми не боїмося ніж перечислити все, що нас лякає. Чому виникає почуття страху? Як з ним боротися, та чи варто боротися взагалі? Ми з’ясуємо в програмі.

Справжні цінності...

29 листопада, 2014

Сьогодні обрати собі якусь вишукану і ексклюзивну прикрасу не важко. Є безліч магазинів, які з легкістю можуть задовольнити бажання, найвибагливішого покупця. Або ж ювеліри можуть на замовлення виготовити будь який витвір вашої уяви. Але чи потрібні прикраси взагалі? Як вони можуть відображатися на здоров’ї і внутрішньому стані людини з’ясуємо у програмі.

Сила слова.

22 листопада, 2014

Слова — це думки, сказані вголос, а джерелом їх є серце. І якщо в нас щось не виходить, ми нарікаємо, забуваючи про всі переваги які в нас є. Проте існують і такі слова, що викликають радість і зігрівають душу. Це слова добрі, слова підтримки і співчуття, слова подяки. Крім того, під час досліджень, вчені вивчили вплив слів вдячності на настрій і поведінку людей і дійшли висновку, що емоційний стан змінюється на краще не лише коли нам вдячні, але й коли ми дякуємо самі.

Почуття, що отруює розум…

15 листопада, 2014

Цей огидний порок, на сором людству поширений більше, ніж усі інші. Зачатки його виявляються навіть у маленькій дитині. Хто дійсно може із спокійною совістю заявити, що ніколи не обмовляв, що слухав розповіді про хороші риси характеру своїх ближніх з таким же задоволенням, як і про їхні вади, і завжди радів їхньому щастю? Хто великодушно визнавав заслуги своїх суперників, навіть коли вони вищі за власні, і зрештою, радів їхнім успіхам, та сприймав без злорадства звістки про невдачі, що спіткали їх? Якщо ви не можете ствердно відповісти на ці питання, очевидно, що заздрість знайшла собі притулок у вашій душі.

Сила звички...

08 листопада, 2014

Звичка — частина І. Часто можна зустріти серед оголошень тих, хто шукає надійного супутника життя або порядних робітників для ремонту, таку важливу фразу: «без шкідливих звичок». Коротко і лаконічно, але всі знають, що саме вкладається у ці слова. За ними стоїть небажання мати справу з людиною, що має погані звички, адже це може спричинити постійний дискомфорт. Що таке звичка та чи може вона мати позитивне відображення? З’ясуємо у програмі.

Лінощі — двигун прогресу?

01 листопада, 2014

Лінь у всьому бачить одні перепони і завжди має в запасі цілий перелік аргументів, чому те чи інше робити не варто. Або ж вважають, що лінь це відсутність мотивації до дії. Мабуть ви помічали, що інколи не хочеться саме починати справу, але зате коли вже щось робите, то втягуєтеся в процес і стає приємно займатися цим. Залишилося тільки довести розпочате до кінця і справу зроблено. Але натомість інші люди нічого поганого в лінощах не бачать і ствердно говорять про те, що лінь — це рушій прогресу.

Звідки беруться плітки?

25 жовтня, 2014

Пам'ятаєте, як в дитинстві ми грали гру під назвою «Зіпсований телефон»? Всі сідали поряд, і пошепки говорили щось на вухо сусідові. Той передавав, що почув, далі, і так до кінця ланцюжка. А потім перший і останній гравці порівнювали, що вийшло. Це завжди було смішно, адже в кінці виходили геть не зрозумілі вислови і ті які зовсім не співпадали з початковими словами. Подібно до цієї гри в дорослому житті так само несподівано зявляються плітки: хтось щось не зрозумів, недочув ,але перебуваючи у щирій впевненості що все вірно, передав отриману інформацію іншому. Як реагувати на плітки та що робити щоб самим не бути обмовником? З’ясуємо у програмі «Настав час».

З кого береш приклад ти?

11 жовтня, 2014

Вважають, що більшість людей протягом усього життя потребують якихось орієнтирів, прикладів, згідно з якими і будують власне життя. І найкраще, якщо цим орієнтиром є сучасник, звичайна людина, яка досягла успіхів у певній сфері діяльності. Адже це дає нам переконання: якщо він зміг досягнути успіху, то і я зможу. Йти зажди легше, якщо є на кого рівнятися. Та хто насправді достойний того щоб його наслідували і брати з нього приклад.

Завантажити ще

Настав час

Настав час

Зміни не відбудуться, якщо ми не наважимось на них. Прийшов час приймати рішення, про які не будемо шкодувати в майбутньому!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай