Фільми

Драматична сага віри "Дотик"

25 жовтня, 2017

Люди, що наважились бути іншими... Перед стіною релігійних традицій та людських упереджень вони ризикнули розпочати епоху змін, що супроводжувалась гоніннями, відлученнями, переслідуваннями та смертю. Ставши драматичними героями свого часу, вони обрали войовничу долю. <br />Завдяки цим іменам у світі розпочався рух, що йменується Реформацією: Джон Уікліф, Ян Гус, Филип Меланхтон, Ульріх Цвінглі, Жан Кальвін та Мартін Лютер. <br />Перебувачи у разних містах Европи вони спричинили хвилю резонсансу у тогочасній правлячій релігії. <br />Вони обрали послух Богу, заклали та зміцнили основні принципи протестанської теології:<br />Sola Scriptura («тільки Писання»), <br />Sola fide («тільки вірою»), <br />Sola gratia («тільки благодаттю»), <br />Solus Christus («тільки Христос»), <br />Soli Deo gloria («тільки Богу слава»).<br />Як себе позиціонує протестантизм сьогодні?<br />Детальніше про життя та діяльність Мартіна Лютера, його однодумців та про Реформацію сьогодні у драматичній сазі віри "Дотик".

Спочинок

10 березня, 2017

Дивовижний експеримент, погляд зі сторони. Тринадцять людей з різних куточків світу, які ніколи не бачилися. Але щотижня вони роблять одні і ті самі дії в один і той самий день. Особливий день — субота.

День гніву

03 грудня, 2016

У момент трагедії на Чорнобильській АЕС, головна героїня Катерина, якій на сьогодні вже за 90 років, була евакуйована зі свого села, як і всі постраждалі цієї території. Погляд героїні з екрану на нас, на все, що відбувається сьогодні — це благання жінки, дружини, матері за нас перед Богом, благання зупинитися і припинити руйнувати своє життя і життя всіх інших.

Ожидающие

21 листопада, 2015

Их численность по всему миру в более чем 200 странах составляет около 25 млн.человек и продолжает стремительно расти с каждым годом. Они считают Библию единственным источником веры.<br />Они ведут активную благотворительную деятельность, придают большое значение физическому и духовному здоровью. В связи с этим на их счету широкая сеть лечебных и учебных учреждений.<br />Ещё они называют себя «ожидающие». Почему?<br />Телеканал «Надія» представляет фильм о деятельности Церкви Адвентистов Седьмого Дня в Украине.

Ті, хто очікує

21 листопада, 2015

Їх чисельність по всьому світу в більш ніж 200 країнах становить близько 25 млн.осіб і продовжує стрімко зростати з кожним роком. Вони вважають Біблію єдиним джерелом віри.<br />Вони ведуть активну благодійну діяльність, надають велике значення фізичному та духовному здоров'ю. У зв'язку з цим на їх рахунку широка мережа лікувальних і навчальних установ.<br />Ще вони називають себе «Ті, хто очікує». Чому?<br />Телеканал «Надія» представляє фільм про діяльність Церкви Адвентистів Сьомого Дня в Україні.

Фильм "Если любишь..."

06 листопада, 2015

Надо ли идти вперед, если ты посвящаешь свою жизнь благородному делу, а взамен получаешь разочарование? Стоит ли брать на воспитание чужих детей, если они не ценят и не понимают, того, что для них делают чужие родители? Возможно ли продолжать жить для других, даже если уже нет сил и твой труд кажется напрасным? Возможно, но только "Если любишь..."

Школа "Досвітня Зоря"

28 травня, 2015

Если Ваш ребенок учится в школе, значит он развивается. Но если он учится в христианской школе, он развивается интеллектуально, физически и обязательно духовно! Высокий профессионализм педагогов, новые методики обучения, а также благоприятная и теплая атмосфера — все это для Вашего ребенка в стенах школы «Досвітня Зоря». <br />«Досвітня зоря» — это христианская школа, где участся с удовольствием!

Сильне покоління

24 квітня, 2015

Не знаєш як з користю провести свою літню відпустку чи канікули? Проект «Сильне покоління» переконає тебе на 100 %, що існує дивовижний спосіб отримати масу задоволення від… Ти гарантовано отримаєш розмаїття позитивних емоцій від організованих та проведених соціальних програм, благодійних концертів та заходів по допомозі нужденним. <br />Дивіться як це було минулого року, та поспішайте зареєструватись на сайті www.silnoepokolenie.info

Kelet Angyala (East Angel)

13 лютого, 2015

Háború, amely szétválasztotta a családokat<br />és összetörte a sorsokat. Háború,<br />amelyet nem vártunk<br />ma mindnyájunkat érint.<br />Halált és megsemmisítést <br />hozott az életünkbe. A rettenetes történéseket Kelet-Ukrajnában az áldozatok szemével bemutató dokumentális projekt.<br />Если бы нам рассказали об этом год назад, мы бы не поверили… С мечтами о «мире» мы засыпаем, со словом «война» мы просыпаемся. События, которые настигли восток нашей страны, принесли с собой ужасающие последствия. Война продолжает сметать на своем пути всё, не останавливаясь даже перед человеческой жизнью. <br /><br />Документальный проект об ужасающих событиях на востоке Украины глазами очевидцев.

Восточный ангел

11 жовтня, 2014

Если бы нам рассказали об этом год назад, мы бы не поверили… С мечтами о «мире» мы засыпаем, со словом «война» мы просыпаемся. События, которые настигли восток нашей страны, принесли с собой ужасающие последствия. Война продолжает сметать на своем пути всё, не останавливаясь даже перед человеческой жизнью. <br />Документальный проект об ужасающих событиях на востоке Украины глазами очевидцев.

Завантажити ще

Фільми

Фільми

Якщо вам цікаві глибокі та змістовні картини, то ви не витратете Ваш час даремно.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай