Мозаїка батьківства

Бар'єри у спілкуванні

30 жовтня, 2016

Інформацію можна не сприйняти або зрозуміти неправильно через існування комунікативних бар'єрів. Чому наші діти нас не чують? Про це розмова з психологом. Далі рецепт з китайської кухні та порада легкого господарювання.

Порушення слуху

23 жовтня, 2016

Важлива інформація! Сьогодні все частішають випадки порушення слуху у дітей. Як виявивити слухові порушення? Які основні причини порушення слуху? Чи можна вилікувати повну або часткову глухоту? Якої допомоги потребують діти з порушенням слуху?

Ангіна, розвиток уваги

16 жовтня, 2016

Гострий тонзиліт, або ангіна,- це досить підступне захворювання, небезпечне своїми ускладненнями. Які симптоми агніни та у чому полягає лікування? Дошкільна підготовка включає розвиток уваги дитини. Пропонуємо комплекс ігор та вправ на формування уваги.<br />Корисна порада: як продезинфікувати кухонну губку.

Фобії, кишенькові гроші

09 жовтня, 2016

Як допомогти дитині долати страхи, як навчити її правильно розпоряджатися грошима і, взагалі, критично мислити, розказують експерти.

Алергія, навчання письма

02 жовтня, 2016

Захоплююче пізнання світу в дитинстві включає також не дуже приємні зустрічі із мікробами і так званими алергенами, знайомство з основами грамоти і усвідомлення того, що дорослі теж помиляються.

Розвиток логіки, розвивальна гра, опіки

25 вересня, 2016

Готуючи дитину до школи, важливо звернути увагу на розвиток логічного мислення. А щоб дошкільникові було цікаво, пропонуємо власноруч виготовити розвивальну гру. Наостанок повторимо правила першої допомоги при опіках.

Дефіцит вітаміну Д, гіпоталамічний синдром

18 вересня, 2016

Виявляється, багато поширених скарг дітей на погане самопочуття, проблем з їхнім здоров'ям і навіть поведінкою пов'язані з нестачею в організмі вітаміну Д. Як цього уникнути, розповідає лікар. Далі на вас чекає ще одна тема, пов'язана зі здоров'ям дітей, — гіпоталамічний синдром. А на завершення — корисна порада для господарок.

Початкова школа, гастрит

11 вересня, 2016

В учнів початкової школи є чимало труднощів? Що має знати і вміти майбутній першокласник? Які причини та симптоми гастриту? У чому полягає лікування гастриту? Як приготувати гамбургер у школу?

Мультфільми: безкоштовно, у хорошій якості, усі серії...

26 червня, 2016

Телебачення та інтернет пропонують мультфільми для дітей на будь-який смак: розвивальні, нові та перевірені десятиліттями, Діснея та радянські... Скільки часу та які саме мультики можна дивитися дітям? Відповідь психолога вражає!

Усиновлення, опіка та піклування, наставництво

19 червня, 2016

Хто має право на усиновлення дитини згідно законодавства України? У чому різниця між усиновленням, опікою та піклуванням? Хто може стати опікуном? Які права та обов'язки усиновлювача, опікуна та піклувальника? У чому суть проекту "Одна надія"?

Завантажити ще

Мозаїка батьківства

Мозаїка батьківства

Розглянемо разом переваги батьківства та проблеми виховання дітей.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай