Музична скринька

По дорозі з Бразилії

29 жовтня, 2016

Яким було становлення ТК Надія? — про це розповість бразильська сім’я Консейсау. Він винайшов і запатентував близько 4000 пристроїв, у тому числі й фонограф. Проте в дитинстві вердикт вчителів був однозначним: Томас Едісон — розумово відстала дитина. Голос із «перлинним» звучанням — Бела Руденко у програмі «Музична скринька». Та все більше світлих композицій, які надихають лише на найкращі почуття.

Він здійснить бажання

23 липня, 2016

Як двоє інвалідів спасли селище від паводків? "Бог спасає, навіть через музику! Так сталось і в моєму житті" — розповідає Ангеліна Кормош. Гість програми "Музична скринька". Не пропустіть цікаві історії з життя реальних людей, та добірку християнських пісень у черговому випуску програми "Музична скринька".

Найвідоміший композитор та співак України

16 липня, 2016

Він писав пісні найвідомішим зіркам України. В гостях у програми — Олег Майовський. Кришталево чистий голос, кришталево чиста душа. Неймовірний талант у поєднанні з духовним багатством не може не надихати. Пройшовши складні життєві випробування, вона скаже: «Я виходжу з величезною повагою до людей. Я люблю їх… Звідси все й виходить». Анна Герман — історія кришталевого янгола.<br />Цікаві історії з життя відомих людей та все більше духовної музики чекає на вас у черговому випуску програми «Музична скринька».

Батьківське благословення

08 січня, 2016

"Батьківське благословення змінило життя всієї нашої сім'ї" — Світалана Докаш ділить з командою програми "Музична скринька" дивовижні історії свого життя. Чому фотографія "Поцілунок життя" Рокко Морабіто 1967 року, отримала найвищу нагороду? Цікаві історії, захоплюючі кліпи не пропустіть і програмі "Музична скринька".

Перемога над життям

04 січня, 2016

Як Оксані Рубцовій вдалось спастись від штурму гранат? Чудо-чудес! Молодого чоловіка музика неодноразово спасала від шквалу кулеметів. Дивовижні історії з життя людей, які пережили воєнні дії на Сході України. Виявляється, музика постійно єднає долі людей. Хто ці люди? Незвічайні історії з життя звичайних людей, а також все більше нових вражаючих кліпів та музики, чекає на вас у новорічному випуску програми «Музична скринька».

Вчасно помітили

02 січня, 2016

Батьки вчасно зрозуміли, що дитина втратила контакт. «Все потрібно робити вчасно" — стверджує гість програми — Юлія Хмелівська. Як старенька 97-річна жінка отримала атестат про закінчення школи? Джошуа Белл не побоявся зіграти в метро на одній з дорогоцінних скрипок в світі. Цікаві музичні новинки, вражаючи кліпи не пропустіть в програмі "Музична скринька".

Яремча, рідна батьківщина

25 грудня, 2015

Від його пісень у людей навертаються сльози. Гість програми — Мирослав Старунчак. Чому хлопець купив покаліченого кота? Цікаві добірки пісень, вражаючі листи від телеглядачів, та все більше цікавих історій на вас чекає у програмі "Музична скринька".

Гармонія серця

18 грудня, 2015

Ця людина ніколи не сидить на місці. Як бути щасливим в гармонії зі своїм серцем — розповість Леся Лупулишена. Який небачений світ втілився у музиці Людовіко Ейнауді? Все більше цікавої музики та вражаючих історій дивіться у програмі "Музична скринька"

Полон скрипки

04 грудня, 2015

Всього декілька звуків скрипки полонили дитяче серце. Ніхто б не подумав, що перша любов до скрипки визначать усю долю Юлії Божинської. Як відомій співачці Соломії Крушельницькій вдалось полонити не тільки рідну України, але й найвідоміші світу? Все більше цікавих історій та вражаючих кліпів не пропустіть у програмі «Музична скринька»

Два суперечливих почуття

27 листопада, 2015

Він ненавидів і разом з тим дуже полюбляв музику. Два суперечливих почуття. Гість програми — Ярослав Ношин. Про одного із найбільш відомих російських композиторів 19 століття — Модеста Петровича Мусоргського в сьогоднішньому випуску. Цікаві історії, вражаючі кліпи — все це у програмі "Музична скринька".

Завантажити ще

Музична скринька

Музична скринька

Музика має дивовижну силу. Вона спонукає і вабить, підносить і приносить мир, оживляє і піднімає дух, бо йде від серця.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай