Малюваки

Як Малюваки ходили по гриби

29 травня, 2017

Гошка та Їжачок вирішили в лісі пустувати, а не гриби збирати. Які ж гриби вони все-таки назбирали? Професор Филипштейн — розповість про правила безпеки та які гриби їстівні, а які — ні. Як із грибів можна приготувати смачний шашлик. Цікавий мультфільм про спокушення Христа в пустелі.

Втрачений час

25 травня, 2017

Гошка не може дочекатися сюрпризу і намагається прискорити час. Йому здається, що час прискорився надто швидко. Гошка не помітив, як постарів. Професор розкаже, як зупинити час. А Уляна повідає, Хто може подарувати цілу Вічність.

Гошка подорожує на пароплаві

25 травня, 2017

Гошка обміняв чужі речі на квиток на пароплав. Господарі речей, звичайно, образилися на нього. Як треба ставитися до чужих речей, і навіщо бути охайним. Уляна розповість, як зі старих речей можна зробити чудову саморобку. Цікавий мультфільм про пригоди блудного сина.

Гошка вчителює

10 травня, 2017

Гошка та Їжачок знову мандрують до школи. На цей раз на урок фізкультури. Проте зараз Гошка не хоче вчитися, він видає себе за вчителя. Самому Гошці треба багато ще чому навчитися. Як довго треба вчитися? Мультфільм про Великого Вчителя. Уляна покаже, як зі старого спортивного взуття власноруч зробити нові яскраві кеди.

Коли друзі хворіють

01 травня, 2017

Гошка намагається захворіти, бо йому здається, що це весело. Але замість нього випадково захворів Їжачок. Хворіти, це — весело, чи — ні? Що робити, коли друзі хворіють? Мультфільм про хороших друзів. Як зробити корисний десерт для швидкого одужання. Подорож до дельфінів.

Гошка — детектив

24 квітня, 2017

Гошка та Їжачок розслідують викрадення Уляни і знаходять важливу уліку — окуляри професора Філіпштейна. Та чи справді це він її викрав?! В гостях у Філіпштейна. Як власноруч зробити яскравий органайзер для речей. Цікавий мультфільм про пригоди Пімпі і Пампі.

Не все те — золото, що блищить

10 квітня, 2017

Гошка побачив у сороки золоті прикраси і хоче, щоб вона з ним поділилася. Звісно, сорока не погодилася, і розпочалася люта боротьба за золото. Виявилося, що ці дорогоцінності — підробка. Що таке: справжні дорогоцінності і як їх знайти? Цікавий мультфільм про нерозумного багача.

Як Гошка збирав врожай

03 квітня, 2017

Гошка впевнений: хто не працює, той і їсть, тому не збирається витрачати час на те, щоб допомогти іншим. Проте всі, хто працював у садочку, отримали нагороду — смачні яблука. Всі, окрім Гошки. Уляна розповідає , як зробити з яблук чудовий десерт і влаштовує бенкет доброти.

Про Гошку, який живе на даху

27 березня, 2017

Гошка вирішив оселитися на даху високої будівлі, щоб бути ближчим до Божого Царства. Друзів він з собою не взяв. Чи дочекався Гошка жаданого царства? Яким буде Небесне Царство?. Цікавий мультфільм-притча про безцінні скарби. Як власноруч зробити гру для друзів «У пошуках скарбу».

Гошкині окуляри

20 березня, 2017

Гошка не хоче бачити безлад, який сам і влаштував, тому вигадує унікальні окуляри. Тепер він взагалі нічого не бачить, навіть оточуючу красу. Чудовий мультфільм про зцілення сліпого. Як власноруч зробити яскраву об’ємну картину.

Завантажити ще

Малюваки

Малюваки

Дитяча пізнавальна програма, де слухають захопливі історії, вчаться малювати, а ще співають щоразу нову пісеньку.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай