Коментар

Пол Даймонд: Україна має говорити!

26 травня, 2017

Відомий британський адвокат-барістер, провідний спеціаліст правозахисної організації "Christian Concern" (“Християнська стурбованість”) Пол Даймонд переконаний, що українці повинні відстоювати свої традиції та позиції на противагу хибним цінностям, які пропонує Європа.

Ігор Ісіченко про святкування Року Реформації

23 березня, 2017

"Указ Президента — це дуже добрий сигнал про прочитання цього минулого" — зазначає Ігор Ісіченко, Архієпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Церкви, коментуючи підписання Президентом України указу про святкування в Україні 500-річчя європейської Реформації.

Адріан Буковинський про святкування Року Реформації

22 березня, 2017

Доктор філософських наук, президент всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" Адріан Буковинський коментує підписання Президентом України указу про відзначення в Україні у 2017 році 500-річчя європейської Реформації.

Ігор Михайлин: "Журналістика — дочка Реформації"

21 березня, 2017

Ігор Михайлин, доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, — про важливість журналістики як інструменту реформації українського суспільства.

Олександр Турчинов: як реформувати Україну

25 грудня, 2016

На форумі "Назустріч Реформації" Олександр Турчинов зазначив, що саме завдяки протестантській Реформації 500 років тому змінилася Європа. А сьогодні протестантизм може стати основою зміцнення України — країни, в якій люди будуть мріяти жити.

Павло Унгурян про святкування Різдва 25 грудня

07 грудня, 2016

Народний депутат України, керівник Міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, моральність та здоров’я України" Павло Унгурян виступив із законопроектом "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України" щодо святкових і неробочих днів. У проекті зазначається святкування Різдва Христового в Україні 25 грудня та 7 січня.

Віталій Докаш про святкування 500-річчя Реформації в Україні

22 листопада, 2016

Доктор філософських наук, завідувач кафедри соціології Чернівецького національного університету Віталій Докаш коментує підписання Президентом України закону про святкування в Україні 500-річчя європейської Реформації.

Олександр Болотніков про Реформацію та євреїв

03 листопада, 2016

Доктор богослов'я, експерт з юдео-християнських взаємин Олександр Болотніков розповідає про вплив Реформації на відносини представників різних релігійних течій, зокрема, християнства та юдаїзму.

Фелікс Понятовський про 500-річчя Реформації

03 листопада, 2016

Доктор богослов'я, проректор Українського гуманітарного інституту Фелікс Понятовський коментує підписання Президентом України указу про відзначення в Україні у 2017 році 500-річчя європейської Реформації.

Завантажити ще

Коментар

Коментар

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай