Біблія продовжує говорити

Важливо пам’ятати

30 січня, 2018

Які пам’ятники установлені Богом ви знаєте? Сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити» ми звернемо увагу на декілька з них, щоб побачити могутню руку Божу, яка була видимо явлена в минулому, про яку потрібно пам’ятати не тільки нам, але й передавати пам’ять про це майбутнім поколінням, щоб вони знали про Божественне керівництво в нашому житті і могли довіряти Богові своє майбутнє.

Секрет молитви

30 січня, 2018

Прослухавши лекцію Альберта Ейнштейна в Прінстонському університеті, один аспірант запитав: «Чи залишилися ще в цьому світі теми для дисертацій?» Ейнштейн відповів: «Дослідіть молитву. Хтось же повинен зайнятися її дослідженням». Саме дослідженню феномена молитви ми і присвятимо нашу зустріч сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити».

Сім’я у Божому задумі

30 січня, 2018

Сьогодні інститут сім’ї знаходиться в глибокому кризовому стані, доходить навіть до того, що дехто схильний вважити подружжя помилкою суспільства. На вулицях великих міст можна побачити марші на підтримку одностатевих шлюбів. Відповідно, відбуваються марші на підтримку збереження сім’ї. <br />Сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити» ми з’ясуємо де ж коріння цих проблем і спробуємо знайти рішення для виходу з кризи, в якій опинився інститут сім’ї.

Таємниця другого воскресіння

22 грудня, 2017

З приводу того, що має відбутись в майбутньому, а саме наприкінці часу, існує багато версій. Для нас важливо знати не ту чи іншу думку а те, що ж буде насправді. Єдиним повним і достовірним джерелом інформації для нас є Слово Боже. Сьогодні, в програмі «Біблія продовжує говорити», ми знайдемо аргументовану відповідь на запитання: «що очікує нас в майбутньому?»

Чоловік, який загинув, намагаючись допомогти Богу

22 грудня, 2017

В євангелії від Івана в десятому розділі записані слова сказані Господом: “Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть”. Хто, ці Вірні послідовники Ісуса які з великою радістю йдуть за своїм Господом і Спасителем поговоримо сьогодні у програмі «Біблія продовжує говорити».

Кров на жертівнику

22 грудня, 2017

Сьогодні у програмі «Біблія продовжує говорити» ми звернимось до Старозавітнього святилища і дізнаємось про важливі аспекти спасіння. Непропустіть унікальну можливість збагнути глибину Божої любові яка явлена по відношеню до вас.

Неправильні бажання

20 листопада, 2017

Дорогі друзі, є речі, які здаються такими цінними зараз, і ви думаєте, що не можете відмовитися від них. Є речі, які так вкоренились у ваше життя, що ви просто не бачите, як можна щось змінити. Є речі, котрих ви так сильно прагнете, що відпустити їх здається занадто великою жертвою. І дещо з того, що ви не відпускаєте, просто вбиває вас день у день. Але через ваші неправильні бажання ви любите це так сильно, що говорите собі: “Як я можу це відпустити?” Сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити» ви дізнаєтесь як можна звільнитись від неправильних бажань. Не пропустіть цієї можливості.

Важко зберегти

20 листопада, 2017

Тому, хто збирається сьогодні залишити Ісуса, було б варто поміркувати над запитанням: а куди іти? Подумайте, чи можливо знайти мир, спокій, впевненість де-небудь, без Христа. Подумайте, чи варто залишати Христа і знову чинити гріх, який обов'язково погубить вас. Учні вирішили залишитись з Христом. Про це та інше ми поговоримо з вами сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити».

Що відбувається, коли людина помирає?

26 квітня, 2017

Сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити”, на основі Старого та Нового Завіту ми знайдемо відповідь на запитання, яке хвилює багатьох: “Що відбувається з людиною, коли вона помирає?” Запитання, яке я озвучив не дає спокою людській свідомості з тих пір як гріх увірвався в людське життя, наслідком якого стала смерть. Не пропустіть унікальну можливість отримати аргументовану Біблійну відповідь.

Біблійне хрещення

19 квітня, 2017

Якось я читав цікаву розповідь про чоловіка, колишнього п'яницю, який згодом покинув старий спосіб життя і прийняв Ісуса Христа в своє серце як особистого спасителя. Його колишні товариші по чарці знущалися над ним і висміювали його говорячи: «Ти, звичайно, не віриш в те, що Ісус перетворив воду на вино». — «Я не знаю, — відповів він, — чи перетворив Ісус воду на вино там, в Палестині, але я знаю, що у мене вдома Ісус перетворив пиво в меблі!» Наступного разу в програмі «Біблія продовжує говорити» ми поговоримо про новий початок. Не пропустіть унікальну можливість дізнатись про це.

Завантажити ще

Біблія продовжує говорити

Біблія продовжує говорити

На відміну від літератури, створеної людьми, яка актуальна лише тимчасово, Святе Письмо пройшло перевірку тисячоліть і досі змінює життя людей.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай