Біблія продовжує говорити

Неправильні бажання

20 листопада, 2017

Дорогі друзі, є речі, які здаються такими цінними зараз, і ви думаєте, що не можете відмовитися від них. Є речі, які так вкоренились у ваше життя, що ви просто не бачите, як можна щось змінити. Є речі, котрих ви так сильно прагнете, що відпустити їх здається занадто великою жертвою. І дещо з того, що ви не відпускаєте, просто вбиває вас день у день. Але через ваші неправильні бажання ви любите це так сильно, що говорите собі: “Як я можу це відпустити?” Сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити» ви дізнаєтесь як можна звільнитись від неправильних бажань. Не пропустіть цієї можливості.

Важко зберегти

20 листопада, 2017

Тому, хто збирається сьогодні залишити Ісуса, було б варто поміркувати над запитанням: а куди іти? Подумайте, чи можливо знайти мир, спокій, впевненість де-небудь, без Христа. Подумайте, чи варто залишати Христа і знову чинити гріх, який обов'язково погубить вас. Учні вирішили залишитись з Христом. Про це та інше ми поговоримо з вами сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити».

Що відбувається, коли людина помирає?

26 квітня, 2017

Сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити”, на основі Старого та Нового Завіту ми знайдемо відповідь на запитання, яке хвилює багатьох: “Що відбувається з людиною, коли вона помирає?” Запитання, яке я озвучив не дає спокою людській свідомості з тих пір як гріх увірвався в людське життя, наслідком якого стала смерть. Не пропустіть унікальну можливість отримати аргументовану Біблійну відповідь.

Біблійне хрещення

19 квітня, 2017

Якось я читав цікаву розповідь про чоловіка, колишнього п'яницю, який згодом покинув старий спосіб життя і прийняв Ісуса Христа в своє серце як особистого спасителя. Його колишні товариші по чарці знущалися над ним і висміювали його говорячи: «Ти, звичайно, не віриш в те, що Ісус перетворив воду на вино». — «Я не знаю, — відповів він, — чи перетворив Ісус воду на вино там, в Палестині, але я знаю, що у мене вдома Ісус перетворив пиво в меблі!» Наступного разу в програмі «Біблія продовжує говорити» ми поговоримо про новий початок. Не пропустіть унікальну можливість дізнатись про це.

Загублені в церкві

12 квітня, 2017

Ісус сказав: “Увіходьте тісними ворітьми.” На наше запитання: “Чому, Господи?” Ісус відповідає “бо просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!” Сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити” ми знайдемо відповідь на запитання: Чому шлях до Божого Царства є строгим і вузьким?”

Терпіння у випробуваннях

05 квітня, 2017

Чи задавались ви коли небудь запитанням: “Чому у вашому житті так часто зустрічаються різного роду проблеми, страждання, хвороби та випробування? На ці та інші запитання ми знайдемо відповідь сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити”.

До якої церкви Ісус би приєднався сьогодні?

29 березня, 2017

В Україні налічується понад 22 тисячі релігійних організацій, майже 80-ть конфесій. 97,5 відсотка всіх релігійних організацій — є християнського спрямування. Варто задуматись, що тут щось не так. Якщо є тільки один Бог тоді чому лише в Україні, так багато тих, які претендують називатися Його дітьми, і при цьому належать до різних релігійних організацій? З цього приводу виникає запитання: “До якої церкви Ісус би приєднався, якби Він прийшов сьогодні на землю?" Відповідь на дане запитання ми отримаєм сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити”.

Непростимий гріх

22 березня, 2017

Сьогодні в програмі Біблія продовжує говорити ми зосередимо нашу увагу на словах, що були сказані Христом, записані вони в дванадцятому розділі євангелії від Матвія: “Тому-то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься!” Від Матвія 12:31. Якщо існує настільки серйозна провина, що навіть благодать Божа не може покрити її, я вважаю, що ми повинні знати про це.

Любов і обов'язок

15 березня, 2017

Певна частина християн думає, що більше не потрібно виконувати Десять Заповідей адже Господь в Новому Завіті вказав на важливість виконання лише двох заповідей: «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою». І «люби свого ближнього, як самого себе». Про що насправді говорить Христос вказуючи на ці дві заповіді дізнаємось сьогодні в програмі «Біблія продовжує говорити».

Бог у поганому товаристві

08 березня, 2017

Коли ми читаємо земний родовід Ісуса Христа, що записаний у Євангелії від Матвія в першому розділі, то зауважуємо, що там записані всі Його нащадки. В пятому вірші написано: “Салмон же породив Вооза від Рахави.” Знаючи історію Рахави ви можете запитати: що вона робить у родинному дереві Господа? Ми дізнаємось про це сьогодні в програмі “Біблія продовжує говорити”.

Завантажити ще

Біблія продовжує говорити

Біблія продовжує говорити

На відміну від літератури, створеної людьми, яка актуальна лише тимчасово, Святе Письмо пройшло перевірку тисячоліть і досі змінює життя людей.

0 (800) 50 157 80

Київ, 04071, а/я 36
2009-2017 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай