Так промовляє Біблія

Реформатор серця

20 листопада, 2017

Багатьом здається, що для того, аби стати героєм віри, необхідно реформувати цілі країни і навіть охопити увесь світ. Виявляється, можна, сумлінно виконуючи навіть прості обов'язки, стати реформатором та героєм віри.

Уроки взяті з ковчегу

20 листопада, 2017

Найчастіше ми чуємо про Ноя як проповідника праведності для усього світу. І це є правдою. Але Святе Письмо твердить про Ноя як того, хто насамперед був реформатором та знаряддям спасіння для своєї сім’ї. Дев’ять принципів, узятих з історії Ноя, аби устояти, коли увесь світ проти.

День вкушання вічності

11 червня, 2016

Так легко, коли є благополуччя, забути як християнину, що ти маєш не для того, щоб накопичувати, а ти дещо маєш, аби ділитися. Це потрібно не тільки іншому — це потрібно мені самому.

Чи прибита субота до хреста?

04 червня, 2016

Хтось сказав: «Якщо ти хочеш сам спасти власну душу, то маєш зробити три речі. Першу: померти другою смертю за свої гріхи. Другу річ: сам себе воскресити. Третю: надалі прожити безгрішне життя. Саме тому, коли людство було у повному відчаї, Бог-Син прийшов, щоб замість нас заплатити за порушення Закону — другу смерть, аби ми могли мати надію на вічність.

Чи усунутий декалог Христом?

28 травня, 2016

Щоб правильно зрозуміти Святе Письмо, необхідно бути уважними до декількох важливих принципів: варто пам’ятати про нерозривність Писання. Біблія — це нерозривне єднання Старого та Нового Завітів, що були натхненними Святим Духом

Чи відрізняти день від дня?

14 травня, 2016

Коли вас запитують: — Ти вільний? — що ви відповідаєте? Це залежить від того, хто запитує і з якою метою. Якщо запитує моя дитина, то напевно, хоче погратися зі мною, тому я кажу: -Зачекай трішки, тато звільниться і тоді побавимося. Якщо питає дружина, чи я вільний, я дізнаю́ся, наскільки терміново потрібна допомога. Якби про це запитала якась незнайома жінка, я б сказав: — Ні, я не вільний, я щасливо одружений і маю четверо дітей. Коли ставить це ж питання іноземець, я впевнено кажу: — Так, я вільний, бо живу у демократичній державі, де є свобода слова та релігії.

Забутий день Господній

07 травня, 2016

Якщо сьогодні запитати багатьох із християн: Чому ви святкуєте неділю, коли у Біблії немає на це жодного Божого повеління, більшість скаже: Бо так було з давніх-давен. А й справді: звідки ж пішло дотримання святості неділі, якщо Божі мужі в дохристиянський час, та й Сам Христос зі святими Апостолами не знали про святкування іншого дня, окрім суботи?

Святий день Христа та апостолів

30 квітня, 2016

У різних сферах нашого життя побутують і розвиваються різні міфи у тих чи інших аспектах. Якби міфи, що зачіпають нашу повсякденність, абсолютно не працювали, тобто на практиці не давали б жодних результатів, то вони б давно були забуті. Так може це і не міфи, раз вони працюють? Що може зробити міф істиною?

День як знак завіту

23 квітня, 2016

Практичне життя християнина — це вкрай важливе свідчення світові про люблячого Христа, Котрий продовжує жити у Своїх послідовниках. «Виберіть собі сьогодні, кому будете служити. А я та дім мій будемо служити Господові!» (Iсус Навин 24.15).

День утримання від буденного

16 квітня, 2016

Дехто висловився: «Все моє життя — це суцільні зусилля уникнути тужливої одноманітності буднів. Замучило Битіє — Коли ж буде Житіє ?!». Звично біжиш по колу день у день, і все б нічого, поки не поставиш собі запитання: НАВІЩО? Є гідна мета? Усі бояться цієї рутинності, що приносить нудьгу. Одне і те ж — щодня! Як знайти порятунок від рутини?

Завантажити ще

Так промовляє Біблія

Так промовляє Біблія

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай