Інша сторона

Давид Самойлов. Хобі, яке стало професією

19 грудня, 2017

Гість студії, Давид Самойлов, ділиться своїм досвідом, як його захоплення фотографією з хобі стало професією, а так само розповідає про підтримку близьких і про свій духовний досвід

Вадим Коржос. Покликання — допомагати людям

07 липня, 2016

Стабільна робота, комфорт — все це він залишив, аби реалізувати своє покликання там, де є велика загроза не лише здоров'ю, а й життю. Як же він наважився зробити такий крок і взагалі, що спонукало його стати лікарем-хірургом — розповість гість програми Вадим Коржос.

Сергій Матрунчик. Версія 2.0

30 червня, 2016

Його професія набула особливої популярності в останні декілька років. Унікальність її в тому, що працювати можна будь-де, навіть вдома... Що ж це за професія, які її переваги та недоліки, і взагалі, яким програмісти бачать світ — розповість веб-девелопер Сергій Матрунчик.

Тарас Осадца. Ніколи не пізно

09 червня, 2016

Краще пізно стати щасливим, ніж ніколи — він у цьому переконався особисто. Хоч здобув друге місце на чемпіонаті України і затвердив своє звання майстра спорту України, це не принесло йому щастя... Тому він продовжив пошуки. Як це відбувалося і чи знайшов він спокій — розповість гість програми "Інша сторона" Тарас Осадца.

Ігор Бартків. Об'єктивність понад усе

02 червня, 2016

Він вважає, що найважливіше у професії юриста — вміти проявити емпатію і водночас залишитися об’єктивним. Як же поєднувати ці, здавалося б, протилежні речі — розповість гість програми адвокат Ігор Бартків.

Завантажити ще

Інша сторона

Інша сторона

Успішні та впливові люди розкажуть про іншу сторону свого життя!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай