Інша сторона

Вадим Коржос. Покликання — допомагати людям

07 липня, 2016

Стабільна робота, комфорт — все це він залишив, аби реалізувати своє покликання там, де є велика загроза не лише здоров'ю, а й життю. Як же він наважився зробити такий крок і взагалі, що спонукало його стати лікарем-хірургом — розповість гість програми Вадим Коржос.

Сергій Матрунчик. Версія 2.0

30 червня, 2016

Його професія набула особливої популярності в останні декілька років. Унікальність її в тому, що працювати можна будь-де, навіть вдома... Що ж це за професія, які її переваги та недоліки, і взагалі, яким програмісти бачать світ — розповість веб-девелопер Сергій Матрунчик.

Тарас Осадца. Ніколи не пізно

09 червня, 2016

Краще пізно стати щасливим, ніж ніколи — він у цьому переконався особисто. Хоч здобув друге місце на чемпіонаті України і затвердив своє звання майстра спорту України, це не принесло йому щастя... Тому він продовжив пошуки. Як це відбувалося і чи знайшов він спокій — розповість гість програми "Інша сторона" Тарас Осадца.

Ігор Бартків. Об'єктивність понад усе

02 червня, 2016

Він вважає, що найважливіше у професії юриста — вміти проявити емпатію і водночас залишитися об’єктивним. Як же поєднувати ці, здавалося б, протилежні речі — розповість гість програми адвокат Ігор Бартків.

Олександр Дзер. Бачити ідеально

26 травня, 2016

Він — той, хто допомагає людям бачити світ краще та яскравіше! Уже не перший рік працює у клініці лазерної мікрохірургії ока "AS" офтальмохірургом. Та у нього є інша сторона — однієї ночі йому приснився сон, який назавжди змінив життя! Що ж приснилося гостю програми Олександру Дзеру? Дивіться у програмі!

Марина Калинчук. "Рідну мову мою"...

19 травня, 2016

Вона із дитинства не уявляла себе ніким іншим. І так дитячі бажання з часом стали реальністю... У програмі "Інша сторона" Марина Калинчук, вчителька української мови та літератури, розповість про свій професійний розвиток та про іншу сторону свого життя.

Вік — не перешкода!

21 квітня, 2016

Йому 86 років і він досі активно допомагає людям: пацієнтів у нього завжди достатньо. Переконаний, що Бог постійно був поруч на життєвому шляху — тому своїми талантами прославляв Господа навіть у часи атеїзму. Ярослав Іванович Сулим — фельдшер-акушер, музикант та поет — у програмі "Інша сторона".

Перш за все — виховання!

07 квітня, 2016

Вона з приємністю згадує про своє дитинство. Каже, що саме завдяки хорошому вихованню стала такою, як є. Тепер же і сама подає приклад для молодших — уже як директор школи та мама. Як вона стала мамою та як їй вдається поєднувати роботу і виховання своїх дітей — в гостях програми "Інша сторона" розповість Алла Гайсан.

Мрій забагато не буває

31 березня, 2016

У його житті було багато чого: і швейне училище, і військова служба, і навчання на стоматолога... Цей список можна продовжувати. Своїм життєвим досвідом у програмі "Інша сторона" поділиться стоматолог вищої категорії Віктор Мельничук.

Шлях до власного бізнесу

24 березня, 2016

З дитинства він мріяв стати заготівельником взуття — це і сталося. Та Бог приготував для нього щось краще... Тепер він — директор великої компанії, відомої в усій Україні. В гостях програми Володимир Кушнір, який розповість свій шлях до успіху.

Завантажити ще

Інша сторона

Інша сторона

Успішні та впливові люди розкажуть про іншу сторону свого життя!

0 (800) 50 157 80

Київ, 04071, а/я 36
2009-2017 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай