…є Любов

"ІДУ ЗА НИМ" ч.1 "ЛАНКА"

28 листопада, 2017

…Його юність проходила в алкогольно-наркотичній залежності. Під парами якої він будував великі плани, але насправді все глибше поринав у безвихідь. Кілька разів мало не втратив життя від передозування, проте дивним чином Бог врятував його. Він одружився з хорошою дівчиною, яка народила йому двох синів. З нуля вони розпочали тепличний бізнес, і досить швидко досягли успіху. Вони мали все, що хотіли. І саме в цей момент Олександр почув поклик Бога: «Полиш все і йди за Мною…» Це був реальний переворот у їхній сім’ї. Полишити успішний бізнес, і піти за Тим, Кого не бачиш? Чи є в цьому здоровий глузд?!. І все ж Олександр вирішив довіритися Тому, Хто врятував його із залежностей і показав інший шлях. Було тяжко, але погодилася і дружина. Життя сім’ї кардинально змінилося… З тих пір минуло кілька років. Олександр вчився йти за Богом. Він спостерігав, як Господь вирішує всі проблеми людини, яка Йому довіряє. І Олександр зрозумів, що він став всього лише маленькою ланкою у великому ланцюгу Божих справ…. Про це — у першій частині фільму “ІДУ ЗА НИМ” — «ЛАНКА»

"ЗРЕЧЕННЯ" ч.4 “СІМ’Я”

28 листопада, 2017

… За роки життя, Тетяна зрозуміла, що таке сім'я — справжня. І який вищий зміст має наповнювати це поняття. Немало їй довелося пережити. Та хіба ж думала вона коли-небудь, що сім'я у неї буде така велика, така дружна і любляча. Що вона матиме стільки братів і сестер — вірних, добрих, щирих. Її сім’я — це не просто її родина — мама, діти, внуки. Це — значно більше. Про це — у четвертій частині фільму «ЗРЕЧЕННЯ» — «Сім’я».

"ЗРЕЧЕННЯ" ч.3 “СИЛА НЕМОЧІВ”

27 листопада, 2017

…Тетяна — слабка жінка. 15 років провела у хворобах. Але, пізнавши Божу правду, повірила Його Слову і зреклася свого попереднього життя, в якому було багато неправильного і неправди. Вона довірила Богу своє життя, і… забула про хвороби. Через неї, її 82-літню маму та її подруг Господь піклується про інших немічних людей і виявляє справжню силу і мудрість. Про це — у третій частині фільму «ЗРЕЧЕННЯ» — «СІМ'Я».

«ОЧІ»

27 листопада, 2017

…. У 13 років Алла захворіла на цукровий діабет, а в 25 — майже втратила зір. Її життя стало безрадісним і, здавалося, безперспективним. Коли померла її мама, Алла була у відчаї. Вона згадала пораду матері і пішла до церкви, до якої та ходила. Алла не могла читати, але вона слухала. Згодом їй відкрилися очі. Вона почала фотографувати і бачити світ інакше, ніж раніше. Вона мала три пухлини і перенесла дві онкологічні операції, але не втратила радості життя. З неї поетичними струмками потекли вірші, а в її серці запанував мир і гармонія. Хто дав їй ці очі? Про це — у документальній історії “ОЧІ”.

"ЗРЕЧЕННЯ" ч.2 “БАГАТСТВО”

12 березня, 2017

…Тетяна росла одна у батьків, в любові і достатку. Тетяна жила, як усі… Бажання мати достаток у домі змушувало їздити на заробітки. І вона «заробила»: і гроші, і… хвороби. 16 років у тяжких захворюваннях і переживаннях за дітей.... У домі була повна чаша, а в серці — постійна тривога: що буде з дітьми? Відповіді Тетяна не знала… Але Бог знав. Він відкрив їй свою любов, і Тетяна зреклася матеріального багатства. Але отримала неймовірно більше. Що саме? Про це — у другій частині фільму “ЗРЕЧЕННЯ” — «БАГАТСТВО»

"ЗРЕЧЕННЯ" ч.1 “ОЛЕКСАНДРІВКА”

05 березня, 2017

…Тетяна виросла в невеличкому райцентрі Олександрівка на Кіровоградщині. Одна у батьків. Росла в любові і достатку. Вона завжди прагнула доброго. Проте спосіб навколишнього життя пропонував інше — спокуси. Так жила більшість людей навколо. І вона — теж. Як усі. Тетяна любила красиве і прагнула матеріального достатку. Тяжко і не завжди чесно трудилася. Наслідки не забарилися… Вона захворіла… 16 років тяжкої хвороби. Здавалося, що це вже — назавжди. Та сталося те, що змусило її зректися матеріальних бажань і всього попереднього способу життя. Про це — у першій частині фільму “ЗРЕЧЕННЯ” — «ОЛЕКСАНДРІВКА»

"ПРАВИЦЯ" ч.2 “ВСЕМОГУТНІЙ”

05 лютого, 2017

... Володимир втратив руку під час випробування нового механізму на виробництві. Саме у той час, коли дружина мала народжувати другу дитину… Дівчинка з’явилася на світ наступного дня… Володимир вийшов з лікарні і відразу взявся за справи. У той же день поклав плитку на власному подвір'ї, чим вразив ближніх, а на наступний — пішов у цех, на роботу. Він все робить сам. Однією рукою, а ніби двома. Як це можливо? Про це — у другій частині фільму “ПРАВИЦЯ” — «ВСЕМОГУТНІЙ»

"ПРАВИЦЯ" ч.1 “ВИПРОБУВАННЯ”

29 січня, 2017

… У той день на виробництві, де працював Володимир, йшли випробування рубальної машини. Удома його чекала вагітна дружина з 4-річним сином. З дня на день вона мала народити, і це було головним очікуванням сім'ї. Володимир, як завжди, був зосереджений і спокійний. В якості своєї роботи він був впевнений. Усе йшло добре. І раптом… Трапилося те, про що згадувати страшно… Володимир втратив руку. Це стало потрясінням для сім'ї. І випробуванням. Донька народилася наступного дня... Про це — у першій частині фільму “ПРАВИЦЯ” — «ВИПРОБУВАННЯ».

"РУКИ ЛІКАРЯ" ч.3 "РУКИ І СЕРЦЕ"

22 січня, 2017

…Майже всі лікарі Києва, до яких зверталися Галина з донькою, провівши обстеження, зійшлися на тому, що нирку дівчинки доведеться видаляти. Але мати не погодилася з цим і звернулася в молитвах до Бога. Дивним чином Господь направив її у Запоріжжя…З першої ж бесіди з лікарем вона відчула, що ця людина готова боротися за нирку її донечки. І вона довірила Христинку в руки лікаря, продовжуючи молитися Богу. .. І ось її донечка — весела й безтурботна. Як завжди, непосидюча й цікава. Вона й не підозрює, яка боротьба йшла за її здоров’я… У науці теж є свої пороги. І справжньому лікарю, рятуючи хворого доводиться перебувати в постійному пошуку, а нерідко — і ризикувати. Про це — у третій частині фільму “РУКИ ЛІКАРЯ” — «РУКИ І СЕРЦЕ»

"НЕПРОПАЩІ" ч.3 “Я ЇХ ЛЮБЛЮ…”

06 листопада, 2016

Уже більше семи років Сергій Широких з товаришами щосуботи ходить до Сумської виправної колонії №116, щоб нести надію тим, хто оступився у своєму житті. Не всі його розуміють. Але він переконаний, що має бути саме там. Він радіє, коли бачить, як колишні злочинці стають на доброчинний шлях, і їхнє життя позитивно змінюється. Вони — не пропащі. Про це — у третій частині фільму «Непропащі» — «Я їх люблю».

Завантажити ще

…є Любов

…є Любов

Серія документальних фільмів про зворушливі невигадані історії наших співвітчизників. Бог є любов...

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36
2009-2017 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай