Святковий марафон

Творю все нове

06 січня, 2015

Напередодні Різдва так приємно зібратись в колі друзів та родини і насолодитись чудовим спілкуванням один з одним. Ми ж пропонуємо вам, любі глядачі, згадати в цей вечір про Того, хто смиренно і тихо лежав у яслах Різдвяної ночі, про Того, чиї життя і смерть подарували нам упевненість у спасінні і надію на вічне життя.

Єдність

05 січня, 2015

Карл Лібкнехт якось сказав: "Едність на словах — це вогонь, що блукає над болотом, самообман чи омана. Едність духа, поглядів, волі і дії — тільки це і є справжня єдність." І тема єдності продовжує наш Святковий марафон 05.01.2015 року.

Особиста відповідальність

04 січня, 2015

Ви, мабуть, запитаєте: "А навіщо в святкові новорічні дні розмірковувати над такими важливими речами, як особиста відповідальність? Так хочеться просто відпочити і ні про що не думати..." Однак гості та ведучі Святкого марафону спробують довести вам протилежне — саме на початку року так важливо визначитись, що в житті є головним і важливим і не боятись братись за нове і невідоме.

Досягнення і перемоги

03 січня, 2015

Новорічні свята — час для гарного настрою, приємного спілкування, нових вражень і мрій. Однак саме в ці дні варто замислитись про прожитий рік, проаналізувати свої досягнення, перемоги і поразки і зробити важливі висновки. В цьому вам, дорогі глядачі, спробує допомогти Святковий марафон на телеканалі "Надія" 03.01.2015 року.

Божі чудеса

02 січня, 2015

Чудеса завжди навколо нас... У неповторності білосніжних крижинок, у різнобарв'ї райдуги, у бджілки, яка занадто велика, щоб літати на своїх маленьких крильцях, у люблячому серці, яке здолає будь-які перешкоди. А ви помічаєте дива навколо вас? 02.01.2015 року дізнавайтесь про Божі чудеса на телеканалі "Надія" у Святковому марафоні.

Привітання і подяки

01 січня, 2015

Новорічні святкові дні разом з Телеканалом "Надія" — приємне спілкування з цікавими та неординарними людьми, духовні роздуми та неймовірні історії з життя.

Святковий марафон

Святковий марафон

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай