Guten Morgen з Ганнеле Отчофскі

Сходження пілігрима

28 вересня, 2014

Підніматись на гору дуже важко. Коли ідеш з кимось, то розумієш, що несеш не лише свій тягар, а й тягар іншого. Можливо, не матеріальний тягар, але спільну ношу. Для того ж, щоб досягнути якоїсь вершини, потрібно мати мету.

А він що?

21 вересня, 2014

Ісус ніколи не вдається до порівнянь. Він закликає кожного з нас зокрема і чекає, щоб ми прийняли Його заклик. І це рішення ми повинні прийняти самостійно.

Врятовані Богом

18 вересня, 2014

Багато планів люди складають собі на життя. "Але виповниться тільки задум Господній", — пише Біблія. Господь благословив працю Хільки та Унто і захистив їх від усього злого.

Мудрість Авігаїл

14 вересня, 2014

Мудрість, скромність і краса Авігаїл вражає. Якби не вона, її чоловік би загинув, а Давид зробив би великий гріх.

Новий погляд на звичні речі

07 вересня, 2014

Ми швидко звикаємо до того, що нас оточує. І щоразу щось нове здається нам цікавішим і красивішим... Як же зробити так, що наша віра не залежала від емоцій та зовнішніх обставин?

Наше рятувальне спорядження

31 серпня, 2014

У кожному кораблі чи літаку є рятувальний набір з речей, які потрібні для того, щоб вижити. Якщо щось у наборі несправне — він стає зайвим багажем. Подібно є і у нашому християнському житті: нам необхідне рятувальне спорядження, аби ми могли вижити духовно.

Думки про літо

30 серпня, 2014

Зима у Фінляндії довга та дуже темна. Люди можуть не бачити сонця протягом двох місяців і це дуже пригнічує. З яким же нетерпінням там чекають літа та сонця!

Працьовиті руки Софії Кокко

29 серпня, 2014

Софія Кокко завжди дбала про тих, хто був поруч з нею. Її сміливо можна назвати жінкою, що виховувала у собі всі плоди Святого Духа.

Здорове харчування у школах

28 серпня, 2014

Діти щодня харчуються у своїх школах, але не завжди їжа є корисною та свіжою. З цією проблемою борються, і досить успішно. Все це не даремно, адже ще у Старому Заповіті Бог навчав людину вживати тільки здорову їжу.

Шкідливість алкоголю

27 серпня, 2014

Алкоголь є дуже популярним у сучасному світі, хоча люди визнають його шкідливість. Біблія застерігає від вживання алкоголю і наголошує на тому, що краще наповнюватись Духом Божим і спілкуванням з Христом.

Завантажити ще

Guten Morgen з Ганнеле Отчофскі

Guten Morgen з Ганнеле Отчофскі

Вдохновитесь на добрые и полезные дела. Эти духовные размышления заставят Вас задуматься о глубинах Вечного.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай