5 хвилин для вічності

Що не так з плодами?

21 травня, 2017

Постійно дивіться на Ісуса, міркуйте про Нього і тоді Ваше життя стане кращим.

Наполегливість і терпіння

18 травня, 2017

Багато зазнають поразки, очікуючи, що успіх прийде до них, поки вони сидять склавши руки. Вони забувають, що «справжній успіх у будь-якій роботі не є результатом випадку або долі. Це промисел Божий, винагорода за віру і розсудливість, мужність і старанність».

Забобони

15 травня, 2017

Забобони — це бар'єр, вони заважають людині розвиватися повною мірою. Підходячи до людей з міркою наших суб'єктивних установок, ми не можемо повноцінно спілкуватися з ними.

Всі, хто у Христі, оживуть

12 травня, 2017

Могили на планеті земля заповнені останками як праведників, так і грішників. У більшості випадків нечестиві померли з тих же причин, що і праведники. Військові бомбардування, автомобільні катастрофи, спустошливі епідемії смертельних хвороб. А старість однаково руйнує тіла і добрих, і злих.

Спочивання на лаврах

08 квітня, 2017

Одна справа — бути задоволеним, зовсім інша — хизуватися досягнутим. На жаль, багатьом людям важко провести межу між цими поняттями.

Оманлива зовнішність

07 квітня, 2017

Ми багато втрачаємо, якщо нашa уява про людей ґрунтується лише на тому, що можна побачити поверховим поглядом. Рано чи пізно ми зрозуміємо, що у людини глибоко всередині, і в цей момент нас чекатиме великий сюрприз.

Стосунки

06 квітня, 2017

Можна грати ролі. Можна вести себе з людьми одним чином, а наодинці з собою бути зовсім іншим. Але рано чи пізно життя змусить нас подивитися правді в очі, зазирнути в глибину нашої совісті, де самообман вже неможливий.

Бог задає запитання

03 лютого, 2017

Ми задаємо Богові багато питань. Але чи готові ми отримати відповіді? Ми хочемо, щоб Бог діяв найкращим чином, на нашу думку, але чи розуміємо ми, якими будуть наслідки?

Бунтівники

30 січня, 2017

Пам’ятайте, Ісус по Своїй великій любові до нас залишив нам надію на вічне життя.

Завантажити ще

5 хвилин для вічності

5 хвилин для вічності

Щоденні духовні роздуми про вічне та дочасне, важливе та актуальне у світлі Слова Божого.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай