Очима жінки

Жити на бульварі Хвали

29 червня, 2015

В якому районі ви хотіли б жити: там, де живуть позитивні люди, чи там, де люди постійно скаржаться? Подивіться на 5 причин, чому вам варто жити саме на бульварі Хвали.

Добре ставитися до себе

22 червня, 2015

Чи ставитесь ви до себе так само добре, як до своїх найкращих друзів? Сьогодні будемо вчитися бути добрими до самого себе.

"Лада", яка хотіла бути "Мерседесом"

15 червня, 2015

Корова ніколи не стане автомобілем, навіть якщо її 10 років тримати у гаражі. "Лада" зможе стати "Мерседесом", тільки якщо з неї "створити нове".

Зайнятість

08 червня, 2015

Чи відчуваєте ви себе добре, коли маєте безліч справ? Головне, будучи зайнятими, не забувати про Ісуса та просити Його допомоги у вирішенні справ.

Пахощі

01 червня, 2015

Чи є у вас парфум або запах, який особливо вам подобається? А чи готові ви подарувати його комусь так, як Марія подарувала приємні пахощі бальзаму, коли вилила їх на ноги Ісуса?

Співати від щирого серця

25 травня, 2015

Завдяки співу ми можемо оживити наш світ на наші вчинки, передати радість та смуток, оживити серце. Співайте!

Біг з факелом

18 травня, 2015

Біг з факелом відрізняється від звичайного, адже вся увага у спортсмена перемикається на вогонь, а не на сам процес бігу. Суть життя така ж — головне не просто прибігти першим, а важливо також зберегти вогонь усередині.

Ідеальна жінка

11 травня, 2015

В останньому розділі книги Приповістей є опис ідеальної жінки. Звісно, в житті знайти ідеальну жінку просто неможливо, зате усім красуням є на кого рівнятися.

Змагання, яке ніхто не може виграти

04 травня, 2015

У кожного з нас є певні кордони. І саме змагання проти них ніхто не може перемогти. Давайте розглянемо добрі та погані новини, що стосуються наших кордонів.

Індивідуальність

27 квітня, 2015

Ми з задоволенням та повагою дивимося на людей, які чогось досягли у цьому житті. Самі прагнемо бути такими. Але набути справжню індивідуальність ми можемо тільки разом з Богом!

Завантажити ще

Очима жінки

Очима жінки

Якою є ідеальна жінка, як вона сприймає світ, яким багатогранним внутрішнім потенціалом наділив її Господь?

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай