Є проблема

Як прожити довше? І як це жити, як адвентист?

15 листопада, 2013

Є багато порад, як життя прожити довше та щасливіше — про це написано безліч книг. Але для чого жити як адвентист? Хто такі адвентисти? І для чого нам потрібно прагнути жити так, як вони?

Про спорт. Головне — участь чи перемога?

01 листопада, 2013

Що таке спорт? Чи обов'язково потрібно займатися спортом? Чи можна сказати, що людина, займаючись спортом, покращує свій духовний стан? І взагалі, яке співвідношення спорту і релігії?

Місіонерство. Літературний євангелізм, що це?

25 жовтня, 2013

Сьогодні християнство є однією з найбільш переслідуваних релігій світу, і не тільки у країнах, де домінує якась інша світова релігія (наприклад мусульманство чи буддизм), а навіть у багатьох, здавалось, християнських країнах. Тим не менше, це зовсім не заважає християнам поширювати Євангеліє і ділитись своєю біблійною позицією з іншими.

Новий світовий уряд

11 жовтня, 2013

Заклик Ватикану до створення світового уряду, — це перш за все спроба людей захистити себе. Люди не роздумують про святі речі, люди не роздумують про те, що насправді повинно складати єдність людської сім'ї. Є дві реальності, які люди відчувають і знають, що вони є. Одну пропонує Бог, а іншу ми створюємо самі.

Християнство і політика

04 жовтня, 2013

Політика, влада, управління... Багато людей прагнуть і активно шукають цього. Істинний патріотизм, який він? Яким має бути відношення до політики у віруючої у Бога людини?

Преса

27 вересня, 2013

Яка роль сучасної преси? Можливо все звелось просто до розважальної функції? В сучасному світі, при наявності телебачення і інтернету, чи є преса все ще актуальною?

Проповідь Євангелія. Навіщо?

20 вересня, 2013

Проповідь Євангелія — в суспільстві до неї двояке ставлення. Хтось сприймає її негативно, як нав'язування своїх поглядів, а прозелітизм у багатьох є синонімом агресії та нетолерантності. Інші ж відносяться до цього не просто позитивно, а як до обов'язку християнина, покладеного на нього самим Ісусом Христом, який і сьогодні закликає іти до людей, відкривати Істину, щоб зрештою приєднати ще багатьох до Церкви та до спасіння. Хто ж правий?

Освіта

13 вересня, 2013

Російське слово "воспитание" вказує на завдання забезпечити необхідним для життя, найперше їжею. Натомість українське слово "виховання" піднімає планку, — завданням тут є розкрити, виховати щось, що можливо є схованим у людині щодо якої це слово використовується. Яку ціль переслідують батьки, коли хочуть дати дитині освіту та коли обирають вуз чи професію? Якою є правильна ціль освіти? Про проблеми та суть освіти, а також про особливості християнської освіти ведеться розмова з у минулому ректором Заокської духовнаї академії, доктором філософії та теології Юрієм Друмі.

Завантажити ще

Є проблема

Є проблема

Розгляд різноманітних проблем, які стають перед нами особисто та перед нашим суспільством. Погляд через духовну призму не залежно від релігійних, політичних чи національних вподобань.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай