Біблія свідчить

No to racism

30 листопада, 2014

Як ви відноситесь до людей іншого кольору шкіри чи іншої етнічної групи? Чи, на вашу думку, всі рівні? Прикро, але багато хто вважає певні раси нижчими. В одному із словників говориться, що расизм це система поглядів, що ґрунтується на уявленнях про психічну та біологічну нерівноцінність людських рас. Такі погляди завдали вже багато шкоди.

Сіті алкоголізму

23 листопада, 2014

Всі знають, що бути алкозалежним, курцем, наркоманом, токсикоманом дуже шкідливо. Але чимало людей вживають алкоголь і не можуть позба­витися від цієї шкідливої звички. Та ні, не звички а хвороби!. Що таке алкоголізм, як він впливає на здоровя людини, чи є вихід позбавлення від цієї хвороби, і як можна це перемогти?

Цінуймо життя

16 листопада, 2014

На що ми витрачаємо наш дорогоцінний час? Як проводимо дні? Чи бачимо всю ту красу нашої землі, яка нас оточує? І найважливіше, чи цінуємо ми тих хто є поряд з нами і підтримують нас в нашому житті? Поговоримо про це у програмі Біблія свідчить

Містичний Хеловін

09 листопада, 2014

Перші згадки про Хеловін припадають ще на початок шіснадцятого століття, оскільки його прообраз це язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами.Що сьогодні зумовлює людей св’яткувати Хеловін, що ховається за кулісами ніби то здавалось веселого невинного св’ята, і чи варто відзначати це містичне видовище?

Батьки та діти

02 листопада, 2014

В сучасному українському суспільстві все більше і більше говорять про проблему взаємовідноcин між батьками та дітьми. „Ми втрачаємо своїх дітей!” — це одне із гасел сьогодення.Чи існують шляхи виходу з даної ситуації? І якщо існують, то де їх шукати?

Успіх сімейного щастя

26 жовтня, 2014

У кожного в житті наступає період зрілості та самостійності, коли, як то кажуть, пташеня оперілося та вилетіло з гніздечка. І коли прийде час йому вити своє особисте гніздо, він напевно зробить це за образом і подобою свого батьківського сімейного вогнища. Що стає причиною руйнування сім'ї, і чи можливо жити в щасливій сім'ї ?

Сковані наркотиками

19 жовтня, 2014

Сьогодні зловживання наркотичними засобами і незаконна торгівля ними в багатьох країнах стали просто катастрофічними. За офіційними відомостями<br />у США, Німеччині, Франції, Великобританії, Швеції щодня вмирають люди<br />від зловживання наркотичними й психотропними речовинами. Наркоманія багато в чому є наслідком існуючих у країнах соціальних умов:<br />безробіття, непевності в майбутньому, щоденних стресів, важких<br />нервово-психічних станів.Отже що таке наркоманія, чому люди впадають в цю халепу, і чи можливо позбутися цього тягару, цієї звички, поговоримо про це у програмі Біблія свідчить.

Чому люди обманюють?

12 жовтня, 2014

Можливо, зраджувати і обманювати змушують хворобливі амбіції чи бажання досягти успіху. Ну хіба можна вважати успіх успіхом, коли він побудований на зраді? І хіба може людина бути щасливою, якщо для цього їй потрібно постійно обманювати? Отже що таке обман, чому люди обманюють, і як позбутися цієї звички?

Справжній цілитель

05 жовтня, 2014

Відоме народне прислів’я: "Що маємо — не бережемо, втративши — плачемо", дуже точно передає наше ставлення до свого ж здоров'я. Досить цікава тема про здоров’я. Доки нас нічого не турбує, ми й не звертаємо уваги на наше здоров’я, а коли щось болить — витрачаємо багато часу, грошей і сил на те, щоб вилікуватися але це лікування не завжди приносить успіх. Що ми розуміємо під поняттям здоров’я?

Вплив телебачення на суспільство

28 вересня, 2014

Я думаю що не має вже такої людини на планеті Земля, в якої б не було в дома телевізора. На сьогоднішній день менеджери різних компаній по виробництву телевізорів, створили вигідні умови для того щоб можна було легко та доступно придбати цей пристрій. А чи задумувались ви колись над питанням, яку ж користь приносить мені телебачення?

Завантажити ще

Біблія свідчить

Біблія свідчить

Світ замовкаємо, коли Біблія свідчить! Приєднуйтесь до надзвичайної правди, приєднуйтесь до відкриттів!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай