Ваша думка

Свобода

24 жовтня, 2014

- Що, на вашу думку, означає "свобода" в контексті християнства? <br />В реальному житті ми в певній мірі залежимо від того, що нас оточує. Вольтер сказав: "Свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від законів". І все ж, що нас робить вільними?

Приклад

17 жовтня, 2014

- Чи потрібно в духовних питаннях брати приклад з людини? <br />"Єдиний розумний спосіб навчати людей — це подавати їм приклад", — сказав Альберт Енштейн. Хто ж має бути прикладом для нас?

"Живий труп"

10 жовтня, 2014

- Як би Ви описали духовно мертву людину? <br />Біблія говорить, що є стан ще більш таємничий ніж біологічна смерть — смерть духовна…

Терорист

03 жовтня, 2014

- Як можливо, захищаючи релігійні принципи, іти проти Бога? <br />«Світ жахнувся від подій, що відбулися у Норвегії. Згідно з слів вбивці, це був протест проти ісламських та інших терористичних організацій, котрі через масові вбивства хочуть довести свою правоту. І все ж, чи потрібно, захищаючи свої релігійні принципи, порушувати Божий Закон?»

Рабство

26 вересня, 2014

- Що для вас означає бути вільним? <br />Тисячі років людство бореться з рабством. Виникає наступне запитання: а ким ми є для Бога?

Весь світ театр…

19 вересня, 2014

- Як Ви розумієте вислів: «поклонятися Богу в дусі та істині»? <br />Всі ми в житті граємо певну роль. Причому не одну… Роль дитини, студента, батька чи матері, працівника чи керівника… Та напевно головну роль, яку ми граємо в нашому житті — це роль ЛЮДИНИ.

Закон тяжіння

12 вересня, 2014

- Моральні заповіді — людська вигадка, чи такі ж реальні як закони природи? <br />В 17 столітті сер Ісаак Ньютон відкрив свій знаменитий «Закон всесвітнього тяжіння». Звісно, що сер Ісаак не створив гравітацію, а тільки відкрив її... Біблія вчить, що моральні Божі заповіді такі ж реальні, як закони фізики, хімії, біології......

Закон

05 вересня, 2014

- Навіщо помирав Христос? <br />Порушення закону, звичайно ж, вимагає покарання порушника. Для того, щоб порушник уникнув покарання, потрібен добрий верховний правитель, котрий оголосить людині амністію. Та Закон Божий — це не закон держави. Нашим єдиним шансом на життя стала смерть Ісуса Христа.

Довіра Богу

29 серпня, 2014

- Чи важливо довіряти Богові? Як можна цього навчитися? <br />Більшості з нас доводилося збиватися зі шляху або губитися. Це стосується і духовного життя, адже кожен християнин може загубитися і втратити Бога з поля зору...

Коли і як наступить Царство Боже?

22 серпня, 2014

- Коли і як наступить Царство Боже? <br />«Біблія стверджує, що окрім нашої видимої реальності існує також і невидима — Царство Боже, і прийде момент коли ця реальність стане такою ж видимою та близькою, як і світ у якому ми живемо. Залишається декілька питань: коли, як, і для кого?»

Завантажити ще

Ваша думка

Ваша думка

Конфліктні ситуації, спірні питання, нагайні потреби суспільства та особистості зокрема розглядаються саме тут! Ми шукаємо правильне рішення, тому нам цікава Ваша думка!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай