По ту сторону пригод

Айсікл-Крік

28 грудня, 2014

Сплав на байдарках приховує свої небезпеки. Ми біля Айсікл-Крік. Неймовірна бистрина для більшості людей здається нездоланною. Першим нашим завданням буде оглянути річку. Вона на вигляд трохи складна для того, щоб просто знести човен на воду і плисти. До того ж, якщо ви не тренувалися протягом кількох тижнів, то краще не ризикувати. Ми збираємося зробити перший сплав, а потім ще декілька, і витягнемо наші човни перед великим обривом.

Стежка Північного Узбережжя

21 грудня, 2014

З тих пір, як скінчилось навчання, ми працювали протягом двох років, без зупинок. Ми не були у відпустці, і це перший раз, коли є можливість вибратися і перебувати далеко від роботи. Це дійсно бажаний відпочинок! Бути на свіжому повітрі, на самоті. Ви не бачите людей і це дійсно добре. Дозволити собі бути далеко від всієї діяльності і мати вільний час — це чудово! Мозок звільняється від метушні і ви можете просто насолоджуватися природою.

Велопробіг

14 грудня, 2014

Можливість бути тут і розуміти, що Бог у Своїй величі, геніальності і мудрості створив подібну красу, це дає сили продовжувати цей важкий шлях, який ми запланували. Попереду багато цікавого та небезпечного. Сподіваємось наш велопробіг по Долині Смерті буде успішним. Ще нас чекає сходження на гору після того, як ми фінішуємо, але до фінішу ще 218 кілометрів.

Мідний Озерний Басейн

07 грудня, 2014

Погода в Мідному Озерному Басейні цими вихідними була сніжною. До цього моменту вона була досить теплою, схожою на весну. А цими вихідними температура знизилася, і майже весь час йшов сніг. Тепер буде дуже цікаво випробовувати себе. На що ми здатні в таких чудових умовах. Ми любимо свіжий сніг і любимо, щоб на поворотах він розлітався в різні боки.

Льодолазіння

30 листопада, 2014

Звичайно ж, льодолазіння — це ризиковане заняття. Лід може тріснути. Бурульки навіть дуже хорошого розміру можуть відколотися. Якщо недалеко від вас ще хтось дереться по льоду, може трапитися, що вас вдарить його мотузкою. Сама мотузка не заподіє сильної шкоди, але якщо вона зіб'є брилу льоду, це може загрожувати поганими наслідками. Це один з найбільших об'єктивних ризиків. Ще можливий лавинний обвал. Оскільки водоспад розташовується на крутому скелястому урвищі, а обвал льоду відбувається саме на таких місцях, льодолази знаходяться в зоні найвищого ризику.

Ультрамарафон

23 листопада, 2014

Більшість людей вважає, що заняття бігом — це заняття легкою атлетикою. Але це інше. Насправді, коли ви берете участь в ультрамарафоні дистанцією в 80,47 км, це зовсім інший вид спорту. Важливо бути підготовленим до такого виснажливого бігу. Біг допомагає зосередитись на кінцевому результаті. Неважливо, на що життя вас кидає, завзято і наполегливо долайте це.

Шпиль Втрачена Стріла

16 листопада, 2014

Ми приїхали сюди разом із сином. На цьому тижні ми збираємося трохи полазити по скелях в долині Йосеміті. Під час цього походу наші пригоди почнуться на вершині. Коли опиняєшся там, то усвідомлюєш, яка прірва під тобою. Це буде незабутньо. Бог створив це чудове місце, щоб люди могли відпочити від світу, та поспілкуватись із Ним та одне з одним.

Сходження на гору Снеффілс

09 листопада, 2014

Є щось вельми надихаюче в тому, щоб самостійно дістатися до вершини гори. Це важко виразити словами. Саме це приносить душі приємні відчуття. Коли ти сам на сам з природою, яку створив Бог, ти губишся в її просторах, тому що ти її невід'ємна частинка.

Патагонія

02 листопада, 2014

Ми дуже любимо гори, і нас завжди до них тягне. Коли бачиш відображення Божої величі і Його слави, коли дивишся, як підносяться могутні вершини, твоє серце починає говорити з Творцем. Пейзажі такі чудові, що їх важко описати. Коли бачиш ці гори — відчуваєш себе таким маленьким. Дуже важко відчувати негативні емоції в такому середовищі, як це. Природа зцілює наші душі, коли ми опиняємось з нею наодинці.

Маунтинбайкінг

26 жовтня, 2014

Справа не в тому, що більшість часу ви відчуваєте фізичне навантаження, а скоріше в тому, що ви розвантажуєте свій розум, тим, що ви постійно маєте зосереджуватись на дорозі. Кататися з друзями або у двох, звичайно ж, веселіше. Але, які ж відчуття! Мчиш по вузькій стежці між деревами, відчуваєш драйв, від проходження особливо складних ділянок. Тут кожен фактор відіграє роль. Але це дійсно справжній відпочинок.

Завантажити ще

По ту сторону пригод

По ту сторону пригод

Увлекательный проект расскажет и покажет творение Бога под землей, на вершине горы, или под водой.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай