На перехресті

Шлях до істини (частина 2)

11 травня, 2017

Кожна людина влаштована таким чином, що протягом всього свого життя вона неодмінно шукає істини, намагається зрозуміти, яким чином влаштоване життя і що ж у ньому найголовніше. Зрозуміти бажання такого пізнання цілком можливо, і наша героїня це показала.

Шлях до істини (частина 1)

04 травня, 2017

Кожна людина влаштована таким чином, що протягом всього свого життя вона неодмінно шукає істини, намагається зрозуміти, яким чином влаштоване життя і що ж у ньому найголовніше. Зрозуміти бажання такого пізнання цілком можливо, і наша героїня це показала.

Інший вибір

13 квітня, 2017

Яка дівчина не мріє про модельний бізнес, та безхмарне майбутнє? Рекламні ролики, світські вечірки, фото та відеозйомки, все це шанс стати популярною моделлю. Але наша героїня вирішила інакше. Дивіться у програмі На перехресті.

Заклик від Бога

30 березня, 2017

Чи опинялися ви колись в такій ситуації, коли ви живете спокійним життям, вам нічого не бракує, і вам добре так як є? Як би ви зреагували якби Бог покликав вас до конкретного служіння? Наша героїня пережила такий досвід. Як вона відреагувала? Дивіться у програмі.

Прагнучи змін

23 березня, 2017

Чи опинялися ви коли небудь в ситуації, коли ваше теперішнє життя вам набридло, і ви розумієте, що вам щось потрібно змінювати? Чи наважувлись ви щось змінювати? Як вийшов з цієї дилеми наш герой, дивіться у програмі.

Нове життя

16 березня, 2017

Говорять що чесність перед самим собою, це запорука якісного зростання особистості та характеру людини. З чого розпочалося нове життя нашого героя, дивіться у програмі "На перехресті".

Три перехрестя

09 березня, 2017

Наше життя непередбачуване. Кожного дня ми зустрічаємось з різними випробуваннями, прагнемо чогось кращого, неземного. Наш герой також зустрічався з труднощами, які ставили його на життєвих перехрестях. Як йому вдавалося залишатися стійким, дивіться у програмі.

Знак від Бога

02 березня, 2017

Коли приймаєш рішення слідувати за Христом, легше жити не стає, навпаки, випробування приходять зненацька, коли їх не очікуєш. Але Бог своїх дітей ніколи не залишає, навпаки любими способими повертає їх до себе. Це довела наша героїня.

Світлий шлях

23 лютого, 2017

Все що стається у нашому житті, ми змушені приймати, гірке воно чи солодке. Але коли є ціль, то розуміння чогось світлого, кращого, змушує тебе рухатись вперед, і забувати поразки. Наша героїня знайшла цей світлий шлях. А на якому шляху зараз ви? Дивіться у нашій програмі.

"Pro проект" (спецвипуск)

05 травня, 2016

Яка ідея проекту "На перехресті"? Чому обрали назву "На перехресті"? Що спонукає знімати програми? Про всі ці та інші запитання ви зможете почути у спецвипуску програми, від автора даного проекту Олеся Деркача.

Завантажити ще

На перехресті

На перехресті

Коли не все йде так солодко як би хотілося, коли в сім'ї негаразди і непорозуміння, ти починаєш задумуватись над своїм життям, майбутнім, над собою. Ти на перехресті життєвого вибору.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай