Так чи Інакше

Атеїсти проти віруючих 2

22 грудня, 2016

Хто може довести існування Бога? Існує декілька теорій виникнення світу та життя на Землі. На яких підставах ми маємо вірити, що саме Бог створив все це? Продовження дискусії прямо зараз!

Атеїсти проти віруючих

15 грудня, 2016

Хто може довести існування Бога? Існує декілька теорій виникнення світу та життя на Землі. На яких підставах ми маємо вірити, що саме Бог створив все це? Дізнаємося у першій частині ток-шоу.

Нетрадиційна медицина

08 грудня, 2016

Чи можна сьогодні говорити про ефективність методів нетрадиційної медицини та використовувати їх в комплексі для оздоровлення? Дізнаємося у цьому випуску!

Хочу силіконові губи!

01 грудня, 2016

Поняття краси сьогодні дуже розмите. Корецкія зовнішності стає невід'ємною частиною життя. Ми звикли говорити про це, як про щось негативне. Та чи вірне таке бачення? Яка ж краса спасе світ? Дізнаємося у цьому випуску, не пропустіть!

Поговоримо про секс?

17 листопада, 2016

Досить інтимна тема, чи не так? Одні зближаються лише у шлюбі. Інші — будь з ким, якщо є бажання. Одні кажуть, що статевим шляхом можна отримати масу хвороб. Інші — що відсустність сексу призводить до захворювань. <br />До чого ж варти прислухатися, а що є міфом — побачимо у цьму випуску!

Вулична благодійність

10 листопада, 2016

Чи слід залишатися байдужими до вуличної благодійності, та як розпізнати аферистів, які спекулюють на ній, дізнаємося у програмі "Так чи інакше".

Бодібілдинг: шкідливо чи корисно?

03 листопада, 2016

Не секрет, що мускулисте, рельєфне тіло дуже приваблює жінок. Якою ціною дається така краса — інше питання. І саме його ми розглянемо в цьому випуску!

Місце жінки біля плити чи на роботі?

27 жовтня, 2016

Покликання жінки — народжувати дітей та готувати їжу, — кажуть одні. Інші ж стверджують, що вона здібна на бішьше. Шукаймо істину відкинувши всі стереотипи.

Алкоголь "в міру"

20 жовтня, 2016

Алкоголь має низку негативних і позитивних якостей. Про це не соромляться говорити ані лікарі, ані спеціалісти по боротьбі з залежностями. Яка ж зі сторін виявиться сильнішою? Дивимося прямо зараз.

Обман заради добра

13 жовтня, 2016

Обман — без нього неможливо прожити, чи все ж таки варто спробувати? Обговоримо цю тему в форматі дискусії

Завантажити ще

Так чи Інакше

Так чи Інакше

молодіжне ток-шоу, що зачіпає неоднозначні, спірні питання та шукає правильної відповіді в дискусії. На ток-шоу піднімаються 2 різні позиції з приводу питання, та аргументовано пояснюються; ведучий — модератор двох точок зору. Основні питання, що піднімаються: громадянський шлюб; атеїзм; нетрадиційна медицина; заміж по любові чи з розрахунку і тд. Особливості ток-шоу:в програмі приймають участь невіруючі молоді люди, які стоять на своїй позиції та відстоюють її на ток-шоу. Програма орієнтована на невіруючу молодь 18-30р.

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай