Ангели надії

Сімейне служіння

26 червня, 2017

Сьогдні останній випуск сезону. На вас чекають цікаві гості та звернення. Сім'я Стангеліні, що присвятила своє життя служінню на ТК "Надія". А також керівники відділів Медіа групи поділяться своїми планами та баченнями в розвитку.

Голос за кадром

26 червня, 2017

Сьогодні до нас завітала команда відділу перекладу та озвучки відеоматеріалів МГ "Надія". Ми дізнаємось для чого потрібні та як працюють перекладачі та диктори ТК "Надія". А також наш гість у другій частині розповість нам чудову історію свого життя. Приєднуйтесь! Разом цікавіше!

Прокидаємося з Ангелами надії

06 червня, 2017

Сьогодні у випуску будемо прокидатись разом з командою програми "Wake up". Кожний день в прямому ефірі ви можете почути цих людей, а сьогодні ще й побачити. Приєднуйтесь!

Не п'ять хвилин з Володимиром Гриневичем

06 червня, 2017

Сьогодні в програмі Володимир Гриневич розкаже нам цікаві досвіди та свою історію життя. Розповість як знімаються програми за його участі. Також в нашій студії гість, який був учасником фестивалю сім'ї.

IT-шники о себе

06 червня, 2017

IT-шники сегодня в нашем эфире расскажут о своей работе. Вы познакомитесь с сотрудниками МГ Надія и узнаете почему команда IT-шников выбрала именно это место работы и служения. А также вы познакомитесь с одним из партнеров.

Дитинство у прямому ефірі

22 травня, 2017

Цікава, весела, молода та дуже творча команда завітала до нашої студії. Як та ким створюється програма "Ломастер"? Сьогодні ви дізнаєтесь усі подробиці життя за лаштунками, а також познайомитесь з шанувальницею програми. Приєднуйтесь!

Історія кохання на телеканалі "Надія"

19 травня, 2017

Сьогодні ввечері на вас чекає цікава історія кохання двох людей, які присвятили своє життя служінню на телеканалі "Надія". А також генеральний директор МГ "Надія" розповість про зміни, що очікують глядачів телеканалу.

Що таке "Дотик"?

19 травня, 2017

Сьогодні ви дізнаєтесь, що таке "Дотик". В ефірі креативна команда творців фільму "Дотик". Ви побачите цікавий сюжет знімального процесу, а також можете особисто поспілкуватись з командою та героєм цього фільму. Приєднуйтесь, буде цікаво!

Ведучий чи актор

24 квітня, 2017

Сьогодні в програмі ви побачите одного відомого ведучого телеканала Надія, який розповість нам про те, що мотивує його у житті та поділиться цікавими історіями. Також в програмі цікавий молодий партнер Медіа Групи "Надія". Приєднуйтесь!

Завантажити ще

Ангели надії

Ангели надії

Проект партнерства: про людей в кадрі та поза ним. Про те як знімаються програми, та як вони змінюють життя глядачів!

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай