Новини

Нік Вуйчич допоможе українським підліткам і вчителям  зробити школу безпечною

12 лютого 2018
2

9 березня 2018 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться зустріч Ніка Вуйчича із школярами, вчителями, психологами. Тема зустрічі – булінг у школах.

 Булінг (від англ. Bully - хуліган, забіяка, насильник) – психологічний терор, побиття, цькування однієї людини іншою.

            Згідно доповіді департаменту освіти США, одна дитина  з чотирьох  у віці від 12 до 18 років була жертвою булінгу за останній шкільний рік. В Україні, згідно дослідження, проведеного для UNICEF, з булінгом зіткнулися 89% школярів.

Останнім часом цькування у школах прийняло нові, більш жорсткі форми, і страждають від нього, перш за все, діти, які вважаються групою «не такими». Все частіше булінг в реальному житті виростає з кібербулінгу: злісні повідомлення, погрози, витік якоїсь інформації в мережу і подальший шантаж. Дослідження агентства McAfee показало, що випадки кібербулінгу зросли втроє за останній рік.

Реформа освіти в  Україні націлена на те, аби посилити рівень безпеки у школі, перетворити її на безпечний простір, де немає насильства і цькування, створити атмосферу довіри і взаємоповаги. Школа - це місце, де має розкритись талант кожної дитини. Необхідно  допомогти дітям  розвинути самоповагу і впевненість у собі за рахунок власних успіхів і досягнень, а не через приниження інших. Тому  сьогодні для України надзвичайно важливим є процес підготовки школярів, їхніх батьків та вчителів до протистояння проявам насильства у школах, а також до зустрічі з  дітьми з особливими потребами, які частіше за інших потрапляють в зону ризику підліткового буллінгу.

Свого часу сам Нік був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка почала навчатися у звичайній школі. Він на власному досвіді пройшов через образи і знущання своїх однолітків. Тому вже багато років Нік переймається проблемою булінгу у школах і має багаторічний досвід проведення заходів для підлітків, на яких навчає  здоровим комунікаціям між людьми.

29 березня 2018 року Нік Вуйчич проведе у Києві навчально-мотиваційний захід для школярів та їхніх вихователів, зокрема вчителів, методистів, психологів, батьків за таким розкладом:

9:30 – прес-конференція у готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька,1)

13:00 – зустріч зі школярами-підлітками (Київський будинок дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13). Тема: «Як знайти друзів та як їх втримати»

15:00 – зустріч з вчителями, методистами, психологами та  батьками. (Київський будинок дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13). Тема: «Безпечна школа: як навчити підлітків дружити»

Організацією приїзду Ніка Вуйчича в Україну займається його офіційний представник коммунікаційне агентство Key Strategy, за підтримки Міністерства освіти і науки України, КМДА та телеканалу 1+1 (Соціальний проект Право на освіту).

Ексклюзивну трансляцію виступу Ніка Вуйчича з Київського будинку дітей та юнацтва буде здійснювати телеканал «Надія».

 

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай