Новини

5 років з «Надією»

2 березня 2018
Т

елеканал без політики та насильства вже 5 років поспіль,  24 години на добу, 7 днів на тиждень транслює програми для дітей та молоді, сімейні, оздоровчі, музичні, соціально-просвітницькі, історичні, духовні та документальні проекти. Відрізняє телеканал посеред інших — програми з сурдоперекладом для людей з вадами слуху.

Проекти власного виробництва

В 2013 році, телеканал «Надія» випустив кілька програм власного виробництва, пірнувши в океан ефірного телебачення.  Першою «рибкою» стала програма «Ранок Надії» — щоденна ранкова програма з різноманітними рубриками. Зі слів команди, що працює над створенням ранкового шоу, вони роблять все можливе, щоб смачно, корисно та цікаво розповісти телеглядачам про виховання дітей, здоровий спосіб життя, надати необхідну юридичну консультацію, розглянути важкі для розуміння духовні істини, познайомити з цікавими гостями з різних сфер діяльності, і навіть допомогти у вивченні англійської мови.

Прем'єри

У відповідь на події на сході країни телеканал створив документальну стрічку «Східний Ангел» аби розповісти про реальність воєнного конфлікту.

В честь 500-річчя Реформація, 2017 рік був проголошений роком Реформації в Україні. У жовтні та листопаді на телеканалі «Надія» відбулася прем'єра одразу двох документальних проектів. Перша частина документального проекту «Ekklesía. Покликані Богом» будує цілісну картину історії християнської церкви, яка вплинула і до теперішнього моменту продовжує впливати на всі сфери життя людини і людства в цілому. А от драматична сага віри «Дотик» розповідає про войовничу долю героїв часів Реформації, таких як Джон Уікліф, Ян Гус, Филип Меланхтон, Ульріх Цвінглі, Жан Кальвін та Мартін Лютер.

Вперше в історії телеканалу у вересні 2017 року на головній вулиці країни відбувся 10-годинний марафон в прямому ефірі, присвячений Дню Подяки, в якому завершальним акордом став виступ людини без меж Ніка Вуйчича.

Натхненник мільйонів втретє відвідає Україну.  29 березня з 13:00 на телеканалі «Надія» відбудеться пряма трансляція семінарів Ніка Вуйчича для підлітків, викладачів та батьків.

Плани та мрії

Як повідомляє редактор ефіру каналу, 13 березня після перерви в ефір повернеться найрейтинговіша програма   «Помоліться за мене». Щовівторка о 19:30 протягом години прямого ефіру контакт-центр приймає дзвінки та повідомлення з молитовними проханнями глядачів.  Креативний продюсер телеканалу, Роман Орлов, анонсує прем'єри: «Вже цієї весни глядачі побачать нові сезони молодіжних проектів «Рожеві окуляри» і «Так чи інакше», сімейної програми «2а — 1 життя» та прем'єру нової мистецької програми «The Efir». В проекті представлені різні види невгамовної творчої діяльності християнської молоді. Гостями програми стануть автори пісень, поети, вокалісти, актори театру, інструменталісти, сценаристи, тощо.»  З березня в ефір вийшов новий сезон соціальної програми «Є проблема», що підіймає теми, які турбують сучасне суспільсво, такі як антисемітизм, екуменізм, гонитва за сучасними стандартами краси, тощо.

Найближчим часом в рамках проекту «Ангели Надії» в ефірі з'явиться більше натхненних історій від глядачів, чиє життя змінилося завдяки християнському телебаченню.

Трохи цифр

На сьогоднішній день в арсеналі телеканалу понад 30 постійних програм на будь-який смак: для душі і натхнення, для зміцнення фізичного та духовного здоров'я, для дорослих та малечі. Більше 1000 годин в прямому ефірі, зйомки виїзних програм, кліпів, історій і документальних проектів стали невід'ємною частиною знімальної команди.                                                                                                                                                                     За словами продюсера проекту «Надія для глухих», Наталії Копилової, кількість глядачів серед людей з вадами слуху за останні кілька років зросла. Саме тому, найближчим часом, окрім години з 15:00 до 16:00, програми з сурдоперекладом будуть включені також до вечірнього ефіру.

 Фестивалі

Телеканал «Надія» цінує і любить кожного глядача. Дружня команда співробітників запрошує глядачів на оффлайн-зустрічі. У 2017 році ведучі, режисери, оператори, менеджери і навіть генеральний директор телеканалу, В'ячеслав Дем'ян, запрошували на фестиваль для всієї родини в Чернівцях.

У 2018 році заплановано ще 8 подібних зустрічей з прихильниками у різних містах України. У травні в місті Рівне кожен бажаючий зможе познайомитися та сфотографуватися з улюбленими ведучими, спробувати свої акторські здібності на справжньому знімальному майданчику, взяти участь в розіграші цінних призів, та навіть стати партнером телеканалу.                                                                                                                           

«Ми завжди розуміли, що глядачі бачать нас, вони знають нас, але ми не знаємо їх. Цим відрізняється телеканал «Надія» від всіх інших телеканалів. Ми зацікавлені в наших глядачах не просто як в аудиторії або статистиці, ми зацікавлені в них як в друзях», — зізнається генеральний директор телеканалу В'ячеслав Дем'ян. 

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай