11:30субота

Богослужіння: наживо

Проповідує Володимир Боровий

Анонси

15 листопад, 15:35

В семье Медиа Группы «Надія» праздник

18 ноября в семье Медиа Группы «Надія» день рожденье отмечают сразу два ребенка: старшенькая — Школа Библии и младшенький — телеканал «Надія».

26 жовтень, 16:27

Программа Новомедиа Форума 2016

4–5 ноября в Киеве состоится ключевое событие для медиапрофессионалов и студентов журфаков — Новомедиа Форум 2016.

Актуально

25 жовт, 2017
Драматична сага віри «Дотик»

Люди, що наважились бути іншими... Перед стіною релігійних традицій та людських упереджень вони ризикнули розпочати епоху змін, що супроводжувалась гоніннями, відлученнями, переслідуваннями та смертю. Ставши драматичними героями свого часу, вони обрали войовничу долю. <br />Завдяки цим іменам у світі розпочався рух, що йменується Реформацією: Джон Уікліф, Ян Гус, Филип Меланхтон, Ульріх Цвінглі, Жан Кальвін та Мартін Лютер. <br />Перебувачи у разних містах Европи вони спричинили хвилю резонсансу у тогочасній правлячій релігії. <br />Вони обрали послух Богу, заклали та зміцнили основні принципи протестанської теології:<br />Sola Scriptura («тільки Писання»), <br />Sola fide («тільки вірою»), <br />Sola gratia («тільки благодаттю»), <br />Solus Christus («тільки Христос»), <br />Soli Deo gloria («тільки Богу слава»).<br />Як себе позиціонує протестантизм сьогодні?<br />Детальніше про життя та діяльність Мартіна Лютера, його однодумців та про Реформацію сьогодні у драматичній сазі віри «Дотик».

5 лип, 2017

До волі покликані

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації» дає громадянам широкі можливості для здійснення в країні різноманітної релігійної діяльності. Але там, де декларується свобода, присутні також і великі ризики. Як уникнути суперечок, чия церква краща? Як відрізнити нову деномінацію від деструктивного культу? Де має пролягати межа державного сприяння релігійним ініціативам? В цій передачі йде мова про те, який величезний шлях довелося пройти європейській цивілізації від перших спроб релігійного порозуміння до сучасного законодавства про свободу совісті.

Нові випуски

17 грудня 2017 р. (Підсумковий випуск)

Вісті надії: тиждень

Африканські пригоди Марка 5. Похід!

Спасіння біля Червого Моря

Африканські пригоди Марка 4. Добро перемагає!

Почему Отец оставил Иисуса на кресте? Матфея 27:46

10 грудня 2017 р. (Підсумковий випуск)

3 грудня 2017 р. (Підсумковий випуск)

"Наготы отца твоего... не открывай". Это как? Левит 18:7

Африканські пригоди Марка 3. Дружба з ворогом!

Десята єгипетська кара. Вихід.

0 (800) 50 157 80

Київ, 04071, а/я 36
2009-2017 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай