22:00Щочетверга

Коли перед тобою вибір, не завадить і подумати

Анонси

23 вересень, 15:36

Нужен ли Украине свой День благодарения?

Еще несколько лет назад многие украинцы знали о Дне благодарения как об американском национальном празднике, на котором в каждой семье должны обязательно съесть запеченную индейку.

2 березень, 12:34

5 років з «Надією»

Телеканал без політики та насильства вже 5 років поспіль, 24 години на добу, 7 днів на тиждень транслює програми для дітей та молоді, сімейні, оздоровчі, музичні, соціально-просвітницькі, історичні, духовні та документальні проекти.

15 листопад, 15:35

В семье Медиа Группы «Надія» праздник

18 ноября в семье Медиа Группы «Надія» день рожденье отмечают сразу два ребенка: старшенькая — Школа Библии и младшенький — телеканал «Надія».

Актуально

25 жовт, 2017
Драматична сага віри «Дотик»

Люди, що наважились бути іншими... Перед стіною релігійних традицій та людських упереджень вони ризикнули розпочати епоху змін, що супроводжувалась гоніннями, відлученнями, переслідуваннями та смертю. Ставши драматичними героями свого часу, вони обрали войовничу долю. <br />Завдяки цим іменам у світі розпочався рух, що йменується Реформацією: Джон Уікліф, Ян Гус, Филип Меланхтон, Ульріх Цвінглі, Жан Кальвін та Мартін Лютер. <br />Перебувачи у разних містах Европи вони спричинили хвилю резонсансу у тогочасній правлячій релігії. <br />Вони обрали послух Богу, заклали та зміцнили основні принципи протестанської теології:<br />Sola Scriptura («тільки Писання»), <br />Sola fide («тільки вірою»), <br />Sola gratia («тільки благодаттю»), <br />Solus Christus («тільки Христос»), <br />Soli Deo gloria («тільки Богу слава»).<br />Як себе позиціонує протестантизм сьогодні?<br />Детальніше про життя та діяльність Мартіна Лютера, його однодумців та про Реформацію сьогодні у драматичній сазі віри «Дотик».

5 лип, 2017

До волі покликані

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації» дає громадянам широкі можливості для здійснення в країні різноманітної релігійної діяльності. Але там, де декларується свобода, присутні також і великі ризики. Як уникнути суперечок, чия церква краща? Як відрізнити нову деномінацію від деструктивного культу? Де має пролягати межа державного сприяння релігійним ініціативам? В цій передачі йде мова про те, який величезний шлях довелося пройти європейській цивілізації від перших спроб релігійного порозуміння до сучасного законодавства про свободу совісті.

Нові випуски

Скинія

Пригоди Марка

Смартфонозалежність

Гарний настрій

Не дивись на зовнішність!

Золоте теля 2

Дар для Господа

Цікавий сусід

5. Вибір професії

4 лютого, 2018 р. (Підсумковий випуск)

Міцний горішок

0 (800) 30 20 20

Київ, 04071, а/я 36

Соц. мережі

Структура власності

2009-2018 Телеканал «Надія». Всі права захищені.
Дизайн: Мирослав Джулай