Свіжа порція натхнення від програми Алехандро Буйона «Ісус – єдина надія»

Свіжа порція натхнення від програми Алехандро Буйона «Ісус – єдина надія»

Найочікуваніший за цей рік проєкт відбувся! З 25 листопада по 18 грудня на телеканалі «Надія» транслювалася програма під назвою «Ісус - єдина надія» з пастором та відомим євангелістом Алехандро Буйоном.

Це 12 серій, в яких порушувалися важливі та складні питання, відповіді на які розкривалися простою, доступною формою.

Як зустрітися з Богом?

У чому сила Біблії?

Як Бог може мені допомогти?

Чому Бог ставить мене перед вибором?

Чи може Бог вирішити мої проблеми?

Як навчитися говорити з Богом?

Як перемогти гріх?

Що робити для спасіння?

Що з нами буде після смерті?

Як отримати віру?

Якщо ви не мали змоги передивитися цю програму та хотіли б знати відповіді на такі питання, то переходьте за посиланням на всі серії проєкту “Ісус – єдина надія”: https://www.youtube.com/playlist?list=PLaUUpirSgplam4KM62npqLlhf5cIGd2Vv

Згідно зі статистикою YouTube кожну з серій проєкту передивилось в середньому 70 тисяч глядачів. Саме стільки людей мали змогу відчути підтримку, втіху, почути звістку спасіння, слова натхнення та надії, яких так потребує сьогодні наш світ!

Телеглядачі каналу «Надія» залишили величезну кількість коментарів на YouTube під кожною з 12 серій цього проєкту. Люди висловлювали свої подяки та привітання, цитували улюблені біблійні тексти, вели активне спілкування, часом навіть жваву дискусію за темами, що розглядалися. Багато хто з глядачів висловлював свої прохання молитися за своїх родичів, близьких та друзів, а також молитися за скорішу перемогу України, за завершення війни та настання миру в нашій країні. Також глядачі висловлювали своє захоплення діяльністю Алехандро Буйона як євангеліста та проповідника, через якого Бог стукає в серця людей.

Це говорить нам про те, що програма «Ісус – єдина надія» виявилася дуже актуальною та задовольнила потреби великої аудиторії телеглядачів. Тому що саме Ісус є найбільшою потребою в нашому житті. Так було завжди й українці особливо відчувають це у скрутні часи, викликані війною. Коли виникає безліч питань, відповіді на які може дати тільки Бог.

Ми отримали відгуки телеглядачів майже з усіх міст України, а також таких країн як Чехія, Ізраїль, США, Італія, Німеччина, Польща, Франція, Швеція та ін.

Особливо яскраві емоції у глядачів викликало чудове виконання пісень, насолодитися якими можна було наприкінці кожної серії.

Крім того, телеглядачі дуже позитивно оцінили короткий формат серій, які водночас були насичені численними живими досвідами з життя людей, що відчули цю неймовірну перетворювальну силу Духа Святого коли впустили Ісуса у своє серце.

Дуже важливо та приємно отримувати словесну та молитовну підтримку телеканалу та його команди, побажання розвитку та здійснення нових проєктів, за що ми щиро вдячні нашим глядачам.

Elena Nosova

Слава Богу за чудову програму, яка надихає жити з Надією.

Любов Григорчин

Дякую Вам за Ваші повчання, з великою радістю слухаю Ваші проповіді, Ви дуже доступно доносите Слово Боже, яке заспокоює і наповняє миром, Нехай Господь благословляє.

Raisa Barbul

Дякую брату Алехандро за Слово, яке сказане вчасно. Дуже важлива і актуальна тема. Особлива подяка перекладачу. Божого благословіння Вам у Вашому служінні.

Тетяна Сиденко

Велике Вам спасибі, брате Алехандре за дуже повчальну проповідь, вона мені допомагає жити далі.

Ми дуже вдячні вам за кожен відгук! Будьте благословенні та пам’ятайте, що Ісус – єдина надія!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності