“Статус МАМА”: інтерв’ю з ведучою проєкту

“Статус МАМА”: інтерв’ю з ведучою проєкту

Розкажіть трішки про себе та сім’ю
Мене звати Богдана. 8 років тому я стала дружиною, і 6 років як отримала свій статус “мама”. Маю чудового чоловіка та прекрасного синочка на ім’я Марк.

У кожної дитини є якісь мрії: хтось хоче стати пожежником, хтось космонавтом, а ким ви мріяли бути?
Ой… ким я лиш не хотіла бути? І лікарем, і перукарем, і банкіром. Я навіть придумала свої гроші – це були листочки з відривного календаря. А ось у підлітковому віці дуже хотіла стати журналістом.

У чому цінність проєкту “Статус мама”?
Цей проєкт – це як книга “1001 запитання мами та відповідь спеціаліста”. Прочитавши книгу – ти береш в ній щось для себе, так само і “Статус мама” – переглядаючи її ти можеш побачити себе та проблему, про яку говорять в ефірі, і знайти вирішення.

Що найважче для вас у статусі мами ?
Бути завжди мудрою. Материнство – це навчання зі своїми двійками і п’ятірками. Хочеться бути ідеальною, але так на жаль не виходить. Вірю, що Бог допоможе!

Що для вас є головним у вихованні дітей?
Головна моя ціль у вихованні – виростити сина достойним неба і вічності. Щоб він був ЛЮДИНОЮ.

Як поєднувати сім’ю, дітей та роботу, і чи це доцільно для мам?
Я вважаю, що бути мамою – це велика праця як над собою так і над дитиною. Але я ще й за те, щоб розвивати свої таланти в інших сферах, досягати та пізнавати нове. Інколи жінка повністю розчиняється в сім’ї чи дітях, і втрачає себе, як особистість. Усе повинно бути в міру. Коли нашому сину виповнилось 3 роки, мені запропонували роботу. В голові одразу лунали думки “клас” ,”ура”, а потім “як?”, “а як бути з Марком?”. Ми з чоловіком вирішили віддати дитину в садочок, але він не зміг адаптуватися. Чесно, я засмутилася, бо хотіла цю роботу, але в той же час розуміла, що нікуди я з дитиною не піду. І в той момент мій чоловік дуже підтримав мене. Я пішла на роботу і ви не уявляєте, яка я була щаслива.

Яку пораду б дали дівчатам, які планують вагітність?
Просіть у Бога мудрості. Навіть якщо ви лише про це думаєте – уже просіть. І повірте, бути мамою – це так прекрасно!

Лєра Кулініч

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності