Новинка від телеканалу «Надія» – реаліті-шоу «Слідопит»

Новинка від телеканалу «Надія» – реаліті-шоу «Слідопит»

Інтерв’ю з продюсером проєкту «Слідопит» Юрієм Каратицьким

Як відбувалася підготовка до зйомок проєкту «Слідопит»?

Над основою сценарію працювало багато людей, кожен підкидував якусь ідею, разом придумували конкурси, разом шукали інвентар, який можна було б використати. Тому робота над сценарієм – це колективна заслуга команди.

Потім, коли почали знімати, склалося враження, що конкурси якісь не цікаві, що картинки цікавої не буде, але коли ми почали передивлятися відзняте та монтувати відео, коли побачили щирі емоції учасників, їхні співпереживання за кожного члена команди, їхню згуртованість – це було дуже цінним для наших випусків.

Хто є учасниками проєкту?

Це молодь – слідопити. Кожної серії шестеро молодих людей беруть участь у фізичних та інтелектуальних випробуваннях та намагаються отримати перемогу.

Яка мета проєкту «Слідопит»?

Переглядом проєкту «Слідопит» ми хочемо зацікавити молодь вступати до клубів слідопитів та брати участь у житті цих клубів. Ми хочемо популяризувати слідопитський рух.
Ми хочемо, щоб після перегляду молоді люди говорили: «І я так хочу! Я хочу бути слідопитом!»

Де проходили зйомки проєкту?

Зйомки проєкту проходили надворі, в лісі, а тому супутниками знімальної команди та учасників проєкту були спека, оводи та комарі. Але, незважаючи на маленькі неприємності, зйомки проєкту продовжуються.

Хто є учасником знімальної команди?

Проєкт «Слідопит» знімає команда з Буковинської студії телеканалу «Надія». Ми всі згуртовані та дружні. Загалом у нас двоє операторів, продюсер та декілька помічників.

Як можете охарактеризувати ведучу проєкту?

Ведучу проєкту звуть Майя Богданюк. З нею дуже легко працювати. У неї дуже вправно виходить імпровізувати під час зйомок. А тому ми дуже рідко переписуємо дублі, у неї завжди виходить все з першого разу.
Скільки планується серій проєкту «Слідопит»?
В першому сезоні буде 13 серій. Зараз працюємо над другим сезоном.

Де і коли дивитись випуски проєкту?

Крім ефіру, щопонеділка о 19:00 зʼявляється новий випуск на ютуб-сторінці телеканалу.

Що скажете глядачам проєкту «Слідопит»?

Гарного перегляду! Дивіться, лайкайте, розповідайте друзям про проєкт!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності