“Сімейні дрібнички”: історія однієї сім’ї

“Сімейні дрібнички”: історія однієї сім’ї

Інтерв’ю з пастором, керівником відділу сімейного служіння у Подільському регіоні та ведучим проєкту “Сімейні дрібнички” Жаном Стангеліні

Розкажіть трішки про себе:
Я Жан Стангеліні. Ми з дружиною Оленою в шлюбі 23 роки, маємо 2-х дітей і внука.

Як виник проєкт “Сімейні дрібнички”, і що підштовхнуло до його створення?
Крім того, що ми з дружиною працюємо на студії, ще я звершую служіння керівника сімейного відділу, а Олена – жіночого відділу в Подільському регіоні. Нам доводилося багато проводити консультацій, та, на превеликий жаль, з кризовими ситуаціями. У цьому й побачили актуальність цієї програми.
Ми ділимося інформацією для того, щоб допомогти сім’ям бути щасливішими в шлюбі, оскільки багато людей не знають цих тонкощів та моментів.

Головне в цій програмі – ваш сімейний досвід чи теоретичні знання з багатьох книг?
Це певний мікс того, що вивчаємо та того, що пережили на особистому досвіді. Перш ніж ділитися інформацією, яку прочитали, ми маємо це прожити, усвідомити, та побачити, як це працює у нашій сім’ї. В іншому випадку ми не спішимо цим ділитися. Коли ти побачиш, як воно працює особисто, тоді тобі легше пояснити, легше допомогти або розказати про це іншим.

Це мікс тому, що це не тільки те, чого ми дійшли у своїй сім’ї самотужки аналізуючи своє життя, а й те, що ми досліджували в різній літературі і бачили як це працює у нашій сім’ї.

Що таке банк любові, і чому саме цей приклад використовується, як головний мотив всіх серій програми?
Банк любові – це термін, який започаткував Віллард Харлі – сімейний консультант США. Він спостерігав приблизно за 800 сімейними парами протягом 27 років, прийшов до певних висновків та придумав цей термін “Банк любові”. Він описав, як з’являються почуття, як розвиваються або як вмирають, і що ми можемо робити для їх зміцнення.

Які на вашу думку головних 3 чинники для побудови міцної сім’ї?
Як моя донька була підлітком, я їй завжди радив таке.
Найперше, тобі людина має подобатися, ти маєш захоплюватися нею та мати спільні інтереси. Друге – характер, потрібно дивитися на характер людини та свій. Ми зазвичай хочемо, щоб нас приймали такими, якими ми є, а інші, щоб були ідеальними. Третє – духовний світ людини. Друга половинка має бути глибоко віруючою, не просто визнавати, що Бог є, віра має проявлятися в житті. І ось цих три принципи є базовими, без яких не будуть стосунки міцними.

Дивіться щочетверга о 18:45 в ефірі телеканалу “Надія” та о 20:00 на сторінці ютуб вже з 8 вересня.

Лєра Кулініч

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності