«Школа Біблії» – онлайн платформа по вивченню Біблії

«Школа Біблії» – онлайн платформа по вивченню Біблії

Людині споконвік притаманна допитливість. Змалечку ми засипаємо своїх батьків мільйонами питань аби досліджувати, вивчати, розуміти навколишній світ, самого себе та відносини з іншими людьми. Ми зростаємо, стикаємося з різними обставинами в житті та питання стають складнішими, глибшими.

 

Так, ми живемо в час стрімкого розвитку технологій та здається, що пошукові системи інтернету мають відповіді на всі питання. Але чи можуть вони задовольнити всі наші потреби? Як знайти істину серед безлічі «експертів», погляди яких часто суперечать один одному?

 

Є одне джерело, книга – бестселер, яка має принципові відмінності від інших книжок. Це – Біблія. Чому їй можна довіряти? Чому саме вона має відповіді на найглибші життєві питання?

 

Всеукраїнський проєкт «Школа Біблії» був створений спеціально для того, щоб допомогти вам розширити горизонти своїх знань у захопливий спосіб.

 

За 20 років роботи було розроблено десятки курсів, серед яких ви точно знайдете цікавий саме для вас. На сайті школи ви зможете знайти структуровані відеоматеріали, проходити інтегровані тести. Понад 800 досвідчених експертів готові зробити процес вашого навчання максимально простим та пізнавальним.

 

Чому Біблія така важлива?

Як мені вивчати Біблію?

Хіба Біблія не повна суперечностей?

Якщо Біблію так багато разів перекладено, невже вона досі надійна?

Що Біблія говорить про Бога?

Чи існує диявол?

Чому Бог допускає страждання і смерть?

Чи закінчиться зло колись?

Чи є зло в кожному з нас і чи ми можемо звільнитися від нього?

Що відбувається, коли ми помираємо?

Чи довіряти астрологам і медіумам?

Як я можу знайти справжню церкву Бога?

Які пророцтва має Біблія?

Як молитва може допомогти мені досягти успіху?

Як віднайти надію та мир в цьому шаленому світі?

Чи є справжнє кохання?

Що нас чекає в майбутньому?

 

Це далеко не повний перелік питань, відповіді на які розкриваються на курсах «Школа Біблії». Ви також маєте можливість ставити свої особисті питання нашим експертам або отримати молитовну підтримку.

 

Через “Школу Біблії” пройшло вже понад 80 тисяч учнів. По закінченню курсів вони ділилися приємними враженнями, розповідали що найбільше їм сподобався інтерактивний спосіб навчання, а також глибина вивчення непростих питань. Найщиріші теплі відгуки надходили від людей, які виявили бажання мати та отримали Біблію в подарунок.

 

Тож запрошуємо вас досліджувати дорогоцінні істини Слова Божого! Ви можете робити це в зручний для вас час та спосіб. Є можливість замовити друковані курси для дітей, молоді та дорослих. Для цього зателефонуйте за телефоном 0 800 30 20 20 (безоплатно по Україні).

 

Для того, щоб розпочати навчання, вам потрібно залишити заявку на сайті https://bit.ly/37LAvPV

Далі ваш персональний вчитель допоможе узгодити графік навчання та підібрати ваш ідеальний курс.

 

Бажаємо цікавої подорожі у пізнанні глибоких біблійних істин!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності