Що чекає глядачів у новому сезоні?

Що чекає глядачів у новому сезоні?

Незважаючи на складний для України час, «Надія» продовжує свою роботу. Про те, що очікує на глядачів каналу в новому сезоні ми поспілкувалися з програмним директором телеканалу «Надія» Сергієм Степанюком.

Коли розпочинається старт нового сезону на телеканалі «Надія»?

Так вже склалося, що восени, разом з новим навчальним роком розпочинається і новий сезон багатьох телеканалів, в тому числі й нашого. На початку повномасштабної війни в Україні ми мали серйозні переживання про те, чи взагалі зможемо продовжувати мовлення, про нові програми ми навіть і не мріяли. Однак Бог благословив нас, і 5 вересня ми розпочинаємо новий сезон з багатьма програмами, які вже полюбилися нашим глядачам, і навіть новими.

Які нові проєкти підготував для глядачів телеканал «Надія»?

Багато позитивних відгуків ми отримали від глядачів про Всеукраїнський марафон Надії, який наш телеканал запустив з початком повномасштабної війни. Тож в новому сезоні ми вирішили продовжити зустрічі в прямому ефірі, трансформувавши марафон у програму «Духовний фронт», яка виходитиме наживо щопонеділка і щопʼятниці о 17:30.

Багатьом глядачам у свій час полюбилася програма «Статус мама», зйомки якої були призупинені. В новому сезоні ця програма воскресне оновленою – з новим форматом, новими темами, новою ведучою. Дивитися її можна буде в ефірі телеканалу щовівторка о 18:15.

Також ми запускаємо нову програму, присвячену сімейним стосункам «Сімейні дрібнички», в якій подружня пара ведучих Жан і Олена Стангеліні розповідатимуть про власний досвід, і даватимуть поради, як уникнути проблем в сімейному житті. Ця програма виходитиме щочетверга о 18:45.

І ще один унікальний проєкт за участі лікаря-нарколога Юрія Бондаренка «12 кроків до свободи» можна буде переглянути протягом 12 тижнів, починаючи з 7 вересня щосереди о 19:50. Це програма допомоги тим, хто страждає від алкогольної залежності.

Поки ще не визначена дата премʼєри, але восени обовʼязково можна буде побачити програму Алехандро Буйона «Ісус — єдина надія», яку ми планували показати в березні.

Крім того, глядачі вже, напевне, помітили, що в ефірі зʼявилися мультфільми «Ієсодо» і «Розповіді Доброї Книги», проєкт для підлітків «Слідопит», які теж знайшли свого глядача.

Чи будуть нові сезони улюблених проєктів?

На жаль, через війну ми не змогли поки що запустити знімання усіх проєктів, які були в ефірі до 24 лютого, адже не всі студії можуть зараз повноцінно функціонувати, частина співробітників телеканалу (в тому числі й ведучих) за кордоном. Але все ж глядачі зможуть побачити в ефірі телеканалу програми, які вже їм полюбилися: Ранок надії (наживо щобудня о 8:00), Помоліться за мене (наживо у вівторок і четвер о 19:00), В контексті, На початку було Слово, Диванчик, Рожеві окуляри, Біблія продовжує говорити та інші.

Чи будуть нові обличчя (нові ведучі) на телеканалі?

Попри те, що деяких ведучих ми втратили (сподіваємося, що тимчасово), таки зʼявляються нові обличчя, які активно включилися в роботу. Це і нова ведуча програми «Статус мама» Богдана Тітова, це і Жан, чоловік Олени Стангеліні, яку глядачі вже знають давно. Разом вони, як вже було зазначено, будуть вести «Сімейні дрібнички». До речі, відкрию таємницю – Жан вже був неодноразово на телеекранах, але впізнати його було важко, адже він грав роль Добрячка у дитячих програмах. Є у нас нова чудова ведуча Мая Богданюк, яка веде програму «Слідопит». Також у програмі «Рожеві окуляри» будуть нові ведучі, але творча група цієї програми поки що тримає інтригу, і не розкриває імена цих особистостей.

Чи будуть нові проєкти з перекладом жестовою мовою?

Ми, як і завжди, переймаємося тим, щоб бути доступними й для людей з інвалідністю. Тож багато наших проєктів ми продовжуємо перекладати жестовою мовою і показувати їх щодня о 15:00 в ефірі телеканалу. Також функціонує ютуб-канал «Надія для глухих», де можна переглянути багато наших програм з перекладом.

На що більше зорієнтовані проєкти в цьому сезоні?

Як і раніше, мета телеканалу «Надія» залишилася незмінною – показувати приклад цілісного сучасного християнства. Тож ми орієнтуємося на основні напрямки нашого телевиробництва – духовне життя, щаслива сімʼя, міцне здоровʼя. А отже й наші програми орієнтуватимуться на ці напрямки, адже війна поставила перед нами нові виклики, нові проблеми, нові ситуації, з яких потрібно знайти вихід. А ми з задоволенням будемо допомагати в цьому нашим глядачам.

Який проєкт телеканалу ви вважаєте найактуальнішим?

В принципі, якщо програма не актуальна, не підіймає проблем, які є актуальними для наших глядачів, то над нею і не варто працювати. Її ніхто не буде дивитися, вона нікому не буде цікавою. Тож усі програми «Надії» прагнуть бути актуальними. Однак можна виділити особливою актуальністю прямоефірні програми, адже вони транслюються тут і зараз, і глядачі часто можуть стати частиною цих програм, зателефонувавши до студії. Наприклад, ніколи не втрачає популярності в цьому питанні програма «Помоліться за мене». Також до неї зараз підключаються «Духовний фронт» і «Ранок надії».

Насамкінець хочу зазначити, що християнське телебачення в час кризи не просто не втрачає своєї значущості, а навіть навпаки, стає все популярнішим, адже під час війни усім нам потрібна підтримка, потрібна молитва, потрібна порада. Тому дивитися телеканал «Надія», на мою думку, має стати сьогодні чудовим трендом для кожного українця, адже надія потрібна кожному.

Запитання – Катерина Гальчинська

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності