«Ранок Надії» – ранкова програма для всієї сімʼї

«Ранок Надії» – ранкова програма для всієї сімʼї

Ранок Надії вперше вийшов в ефір у жовтні 2009 року. За 12 років на телеканалі «Надія» було багато змін програми. Різні ведучі, декорації, рубрики.

 

Спочатку він мав таке наповнення:

– Історичний календар;

– Розмова з гостем на духовну тему;

– Опитування перехожих на вулиці.

 

Потім зʼявилася перша рубрика – «Шклянка води» (про здоровий спосіб життя), далі все більше росту, більше вдосконалення.

 

Відтак, на сьогодні «Ранок Надії» поєднує в собі багато рубрик. Це – «Спорт-тайм» для фізичної підготовки та здоровʼя, «Рецепт дня» – смачні та корисні рецепти для господинь, «Буква закону» – короткі та влучні юридичні поради, «Твій психолог» – відповіді на популярні та актуальні запити людей щодо психологічного здоровʼя, «Мотивація» – корисні поради для щоденного життя та комунікації з людьми.

 

«Ранок Надії» – це ранкова програма для всієї сімʼї задля підтримки глядачів у різні часи – щасливі та важкі. Створена для натхнення людей на новий день за допомогою духовних роздумів, порад експертів та іншої корисної інформації.

Щоранку у будні о 8:00 ведучі починають свій день разом з глядачами в прямому етері. Глядачі можуть комунікувати зі студією в реальному часі через коментарі на YouTube.

Ведучих найбільш надихає те, що своїм посередництвом між експертами й глядачами вони можуть бути справді корисними в спілкуванні з людьми різних професій, даючи актуальну та точну інформацію.

Через щоденний прямий ефір бувають і казуси.

Наприклад, в прямому етері ведучі якось сплутали деталі рецепта сніданку, і були змушені придумати свій варіант страви, свою інтерпретацію, або ж, бувало, під час паузи спілкуються на тему ефіру, а це чують глядачі.

Бувала і проста неуважність, коли ведучі анонсували одну тему й експерта, а перед ними вже сидів інший. Та звісно ж, ми одразу намагаємося робити висновки, не повторювати подібних помилок і далі знаходимо сили щоранку о 8:00 виходити в новий етер!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності