Телемарафон «Сім’я на карантині» досяг хороших результатів.

Телемарафон «Сім’я на карантині» досяг хороших результатів.

Павло Ваценко, продюсер телемарафону «Сім’я на карантині».

Шостого червня на телеканалі «Надія» пройшов телемарафон «Сім’я на карантині».

Для оцінки результативності подібного заходу я б виділив чотири показники, якими можна оцінити всю роботу. Це і робота оргкомітету, і відгук від телеглядачів, і рівень та якість самого телемарафону і нарешті — актуальність та практичність самої теми.

Телемарафон на період карантину прийшов на зміну ході, яка відбувалася до 2019 року. До речі, це наш другий телемарафон, і він мав величезний успіх у глядачів.

Коли ми тільки збиралися та обдумували тему, звучали фрази «карантин…, через карантин…», тому було вирішено, що варто розкрити тему «Сім’я на карантині». Так телемарафон і було названо.

Оргкомітет складався з представників від Української ради церков і релігійних організацій. По організації марафону оргкомітет працював півтора місяця. За цей час ми продумали та придумали багато нового, цікавого, та змогли реалізувати дещо з того, що очікувала від нас Рада церков.

На цей раз вирішили не запрошувати усіх голів церков в студію, а запросити експертів з певних тем, щоб через типову сім’ю, життя в типовій квартирі, відкрити та показати різні практичні складові сімейного життя на карантині. Наприклад, як поєднати сім’ю та роботу, як розділити обов’язки. Ми намагалися показали практичність теми — роль чоловіка та жінки як в нормальному практичному житті, так і в сім’ї, де відбувалося насилля. Показали, як поєднати роботу з сім’єю, як розподіляти час на дітей, роботу, відпочинок.

Ганна Єфсюкова-Мурза, експертка, матір шести дітей, засновниця навчального центру «I am», успішна мама та бізнесвумен, поділилася своїм досвідом й дала практичні поради.

Адріан Буковинський, доктор філософії, експерт з питань сімейної політики, автор програми «Основи сім’ї», президент Всеукраїнського фонду «Сім’я» розповідав про глобальні моменти, які відбуваються на рівні держави, про захист сімейного інституту.

Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини, активний діяч у сфері подолання сирітства та Олена Капральська, експерт Міжнародної благодійної організації «Служба порятунку дітей», фахівець з області цифрової залежності — звернули увагу на цифрову залежність сучасних дітей, та підказали батькам як їм правильно діяти в таких ситуаціях.

Святослав Погляд, засновник громадського руху «Гладіатори життя», підняв проблему захисту життя дитини від моменту зачаття, а Желька Маркич, представниця з посольства Хорватії, розповідала як вони на своєму рівні проводять боротьбу проти абортованої політики.

Сексологиня Маргарита Шавловська розповідала яким має бути інтимне життя в цей період, як карантин впливає на стосунки чоловіка та дружини.

Запрошені Лілія та Юрій Тандіт (громадський діяч, автор проєкту «Добро і зло», радник Міністерства внутрішніх справ), батьки 5-х дітей, підняли питання про обов’язки чоловіка та жінки в сім’ї.

Віталій Кривицький, єпископ Київсько-Житомирський Римо-католицької церкви в Україні, керівник оргкомітету з підготовки телемарафону, відзначив, що до оселі кожної людини треба запрошувати Бога, щоб в сім’ї був мир та злагода.

По практичності та актуальності теми ми досягли хороших результатів, бо досі ми отримуємо масу позитивних відгуків, дзвінків, коли люди дзвонять і кажуть: «Класно». Марафон був практичний, не було складних теорій, або пафосних виступів, експерти давали невеликі лайфаки, розповідали свій досвід.

Люди дякували за отриману інформацію. В основному дзвінки були від традиційних конфесій, 80% це були не протестантські, а католики, греко-католики, римо-католики та інші.

Цього року ми постаралися зробити гарний дизайн студії, вклали в це багато людських і фінансових зусиль. Зробили яскраву кольорову студію у вигляді квартири, яка має свою вітальню, дитячу кімнату, робочий кабінет, спальню та кухню. Через таку сценарну ідею ми змогли втілити й розкрити всі теми, показали декілька роликів, які допомогли ширше розкрити тему. Наші професійні ведучі Кирило та Світлана Андреєві провели цей марафон на позитиві, не зважаючи на те, що піднімалися серйозні теми, які обговорюються на національному рівні.

На кожному етапі роботи була своя команда, усього до проєкту долучилось близько п’ятдесяти людей. Підготовка до марафону тривала близько двох місяців. Головою оргкомітету був обраний, як вже зазначили, Віталій Кривицький. Сценарій писали Ірина Кірдан та Олена Яворська, маркетингом займалася команда на чолі з Петром Ільком. Знімальна команда на чолі з режисером Іриною Сироткіною налічувала двадцять три людини.

Важко сказати яка саме кількість людей дивилися наш марафон. Існують моменти, наприклад в YouTube, коли кількість глядачів можна зафіксувати, але є моменти, коли цього не видно. Акцент робився не на YouTube, ми виходили в прямому ефірі на телеканалі «Надія». Оцінити, скільки нас дивилося через телеканал, на жаль, дуже складно, ми не маємо метрики та не міряємо кількість глядачів. Крім того, трансляції були на близько десятьох інших каналах, які брали від нас сигнал і пересилали по інших недоступних нам ресурсах.

Посилання на телемарафон: https://www.youtube.com/watch?v=5Kg-fXd5E3k

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності