НОВИЙ YouTube-канал «Телеканал НАДІЯ»

НОВИЙ YouTube-канал «Телеканал НАДІЯ»

Погодьтеся, українцям складно станом на сьогодні жити, не передивляючись щодня новини. Ми мусимо тримати руку на пульсі подій, які відбуваються в нашій країні та поза її межами. Чи це погано? Не можемо відповісти одностайно. Але всім нам відомий термін «інформаційна війна». Якщо дивитись на це з точки зору християнина, ми розуміємо, що подібна війна за вплив на наш розум розпочалася вже дуже давно, на небі. Наш Батько – Бог, незмінний у Своїй любові, прагне, щоб ми більше часу проводили з Ним, в той час як диявол вже не перше століття удосконалює свої способи омани аби відводити нас якнайдалі від істини.

 

Ви запитаєте: «До чого ці роздуми?». А ми відповімо, що маємо для вас гарну новину!

 

Любі друзі, у квітні 2023 року ми створили новий україномовний YouTube-канал «Телеканал НАДІЯ». Це один з інструментів, за допомогою якого ви маєте можливість збагачувати своє життя духовно.

 

Ми сподіваємось, що кожен із вас знайде тут контент, який буде цікавим та корисним саме для вас. З цією метою на каналі вже є багато відео, серед яких документальні фільми, проповіді, програми з вивчення Біблії та багато іншого.

 

Тож запрошуємо вас підписуватись на наш новий YouTube-канал та ділитись ним із вашими друзями та знайомими!

 

https://www.youtube.com/@telekanal_nadiya

 

Також ви знайдете нас тут:

🔷Facebook: https://www.facebook.com/hope.ua

🔷Instagram: https://instagram.com/tvhopeua

🔷Telegram: https://t.me/hopeua

 

Крім того, з радістю презентуємо вам два тематичні YouTube-канали:

 

Сімейний – НАДІЯ Familyhttps://www.youtube.com/@nadiya_family

для всіх, кого цікавлять питання побудови здорових, міцних, щасливих стосунків, а також поради з виховання дітей у площині християнських цінностей!

 

Дитячий – Надія Kidshttps://www.youtube.com/@Kids-df4wd

для маленьких глядачів від трьох до десяти років. На каналі зібрано унікальні відео, через які діти будуть вчитись біблійним істинам у цікавому розважальному форматі.

 

Ці канали налаштують вас та ваших дітей на позитивну хвилю щасливого життя з Богом. Збагачуйтесь християнським контентом аби ви могли нести світло істини та надії іншим людям!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності