Найприємніше в роботі Медіа Групи “Надія”

Найприємніше в роботі Медіа Групи “Надія”

19 листопада Медіа Група “Надія” разом із телеглядачами відсвяткувала особливу подію – свій день народження – “День Надії”.

Це було дійсно велике свято, як для команди Медіа Групи, так і для тих, хто разом з ними поза екраном. Бо серед глядачів є ті, хто дивиться телеканал від початку його заснування.

Ця субота запам’яталась урочистим богослужінням, святковим марафоном “День Надії” та спеціальним музичним проєктом під назвою “Рідний дім”.

Телеглядачі каналу “Надія” та його підписники в соціальних мережах активно спілкувались протягом цього дня із командою, відповідаючи на питання та беручи участь у розіграші призів. Люди залишили багато приємних та теплих відгуків, привітань зі святом, подяк, побажань, ділились своїм особистим досвідом і теплими спогадами, пов’язаними з телеканалом.

Вітання лунали із багатьох міст України, а також з-за кордону (Італії, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Данії, Нідерландів, Франції, Швеції та з інших країн).

Під час марафону ставилось питання: “Яка ваша улюблена телепрограма?”. Та не було таких програм, які б не були згадані у відповідях телеглядачів. Це дуже важливо для нас – усвідомлювати, що кожна з них знаходить свою аудиторію і залишається актуальною.

Цінним є той факт, що наша аудиторія різновікова. Запам’ятався відгук тринадцятирічного хлопця, який написав, що дивиться телеканал змалечку.

Декілька людей розповіли нам, що саме завдяки телеканалу “Надія” вони мали змогу познайомитись з Богом та відкрити для себе біблійні істини, почали відвідувати церкву, прийняли хрещення. Слава Господу!

Особливою частиною святкового дня став спеціальний музичний проєкт “Рідний Дім”. Пролунали пісні, які, за словами телеглядачів, розчулили, надихнули, торкнулись самого серця.

 

Нам надзвичайно втішно отримувати таку кількість теплих слів! Завдяки цьому ми розуміємо, що наш труд не є даремним і бачимо як Господь діє через медіаслужіння та веде нас вірним шляхом!

 

Олександр Василівецький

Улюблений наш Телеканал❤❤❤Багато років дивимось ВСІ ваші передачі, молимось за вас, любимо вас, завжди чекаємо нові проєкти, але і багаторазово переглядаємо старі випуски!!

 

Luba

​Рідний, коханий, найкращий, найпозитивніший канал, з днем народження! Слава Богу, що канал несе Надію в людські життя, підтримує, надихає!

 

Tetiana Nehrabetska

Вітаємо телеканал Надія і всю команду! Нехай Бог благословить ваше служіння! Дивимося телеканал вже давно. Люблю переглядати музичні програми, а син дуже любить «Малюваки».

 

Любов Худик

Дякую за вашу працю, бажаю вам процвітати та хай Господь веде і Слово Його звіщається!

 

Дякуємо Богу за благословення, яке Він дарує через медіаслужіння!

Ми вдячні кожному з вас за весь цей шлях, який ми пройшли разом, за вашу потужну підтримку! Це дійсно надихає та дає сил для нових досягнень, звершень, розвитку та вдосконалення.

Ви найкращі телеглядачі!

 

 

 

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності