Музичний проєкт «Рідний дім» – пісенний десерт до святкової програми «Дня надії»

Музичний проєкт «Рідний дім» – пісенний десерт до святкової програми «Дня надії»

За старою традицією щороку третьої суботи листопаду на телеканалі «Надія» відбувається святковий ефір, присвячений «Дню надії».

Ця особлива для телеканалу подія відзначається як його день народження, коли хочеться підвести підсумки, звернути увагу на досягнуті результати медіаслужіння та подякувати Богу за підтримку.

Цього року 19 листопада о 20:00 на завершення святкової програми команда телеканалу підготувала незвичайний подарунок для своїх глядачів – спеціальний музичний проєкт «Рідний дім».

Незважаючи на щільний робочий графік та той факт, що процес вдосконалення музичного проєкту відбувався майже до самого початку трансляції, продюсер та режисер «Рідного дому» Микита Ісаков з радістю знайшов час для спілкування та відповів на наші запитання.

З Ваших сторінок у соціальних мережах відомо що ви християнин, музикант, продюсер, режисер, журналіст. Розкажіть нам про себе та свій шлях до Бога.

Мене звати Микита Ісаков, мені 27 років, народився в місті Харків. За освітою журналіст, закінчив Дніпропетровський національний університет, факультет систем і засобів масових комунікацій за спеціальністю журналістика та міжнародна інформація. Займаюсь режисурою, медіадіяльністю. З телеканалом «Надія» я співпрацюю близько 10 років. Починав як волонтер, а з 2014 року став вже офіційно членом команди телеканалу. Наразі займаюсь більш проєктною роботою, ніж виконавчою. Але паралельно професійно займаюсь музикою.

Я з народження в церкві, але свідомо прийняв хрещення 10 років тому, коли мені було 17. Тоді для мене стало ясно, що все, чому вчить церква – правильно. Я зрозумів, що Бог – це мій Друг, мій Батько. В мене є такий девіз: «Без Бога – шлях в нікуди». Він дає надію та віру в тяжкі моменти. Існувати без Нього неможливо, тому я з Христом і служу Йому. Своє покликання я знайшов в тому, щоб через музику розповідати людям про Бога.

Чим переважно Ви займаєтесь сьогодні?

В мене завжди було дві пристрасті: музика та медіадіяльність, тому я рухаюсь в цих двох напрямках. Окрім співпраці з телеканалом «Надія» я маю свої власні діджитал та музикальні проєкти. До останніх відноситься робота над моїми авторськими піснями та проєкт «Purim music».

З 26-го листопада по 17 грудня, в якості спеціально запрошеного артиста від України, буду брати участь в концертному турі «A double joy Christmas `22», який відбудеться в США. Це різдвяний тур з різними християнськими виконавцями, де я буду співати власні пісні. Тур частково присвячений Україні та спрямований на її підтримку.

Розкажіть про спеціальний музичний проєкт «Рідний дім».

З початку нового сезону телеканалу «Надія» з’явилась ідея створити тематичний музикальний концерт для підтримки людей в часи війни. В процесі реалізації даного проєкту виникла думка надати йому назву «Рідний дім». Таким чином, ми хотіли провести паралель між нашим тимчасовим домом на землі та справжнім рідним домом на небесах. Сьогодні Україна, наш земний дім, переживає скрутні часи. Деякі українці внаслідок збройної агресії проти нашої держави залишаються без житла, втрачають рідних та, можливо, навіть сенс життя. Коли людина щось втрачає, цінність того, що втрачено, значно зростає, тому тема «Рідного дому» є надзвичайно близькою та актуальною для нас сьогодні. Та ми хочемо нагадати, що попри такі випробування та виклики, з якими ми стикаємося, у нас залишається надія на рідний дім на небесах, який будує для нас Бог. Для кожного українця ця звістка є особливим променем надії посеред пітьми. Ми доклали багато зусиль аби створити якісний контент спеціально до свята, який би дійсно торкнувся людських сердець. Щоб телеглядачі могли через музику знайти втіху, надихнутись в такий тяжкий час.

Разом зі мною автором ідеї проєкту виступає головний продюсер телеканалу Павло Ваценко. В проєкті брали участь вісім християнських виконавців, які під час війни залишились на території України. Програма складається з дев’яти пісень. Авторські християнські пісні та кавери будуть виконувати Назар Ільчишен, Дарина Ворончук, Олег Кирилков, Катерина Ліхачова, Віталій Приймук, Ліна Порхун, Іван Олійник та Міріам Співак. Оскільки ми створювали цей проєкт спеціально для аудиторії телеканалу, разом з командою ми обирали універсальний репертуар, який було б приємно почути телеглядачам різних вікових категорій.

Завершальна частина концерту передбачає виступ-резюме від генерального директора Медіа Групи «Надія» та автора сценарію проєкту «Рідний дім» Максима Крупського.

З якими труднощами під час створення проєкту вам довелось зіткнутися?

Перше, з чим ми зіткнулись – це складнощі з пошуком команди виконавців, бо багато українців були змушені виїхати за кордон, але Господь знайшов потрібних людей.

Запис, який відбувався 23 – 24 жовтня в студії міста Києва, переривався затяжними повітряними тривогами. Був випадок, коли ми були вимушені залишити студію на півтори години щоб перебувати в безпечному місці.

Також існувала нестабільність постачання електроенергії, тому нам довелось брати з собою два генератори. Ми мали переживання аби встигнути завершити запис вчасно, та з Божою допомогою все склалось якнайкраще.

Що Вам хотілося б додати особисто від себе наостанок?

Я дуже вдячний всій нашій команді, бо це професіонали своєї справи, перевірені часом, з якими дійсно можливо створити якісний медіапродукт. Це співпродюсер проєкту Володимир Божинський, адміністратор Юлія Божинська, оператор-постановник Тимофій Бутурлін, звукорежисер Артур Бондарчук та стиліст Наталія Зубач. Власне, це вся команда, з якою ми працювали пліч-о-пліч. Все, що ми разом робимо, завжди приносить велике натхнення.

Також висловлюю вдячність спонсорам та партнерам телеканалу. Без кожного з вас робити нашу справу було б складніше.

Особисто мені приємно бути дотичним до такого свята як «День Надії». Хочеться побажати аби слово «надія» асоціювалось не лише з телеканалом, а щоб воно було реальним в житті під час таких важких випробувань, бо наша надія в Ісусі Христі. Наша надія в тому, що у Нього все під контролем.

Сподіваємось, телеглядачі відчують тепло, яке наша команда вклала в цей проєкт. Це привід для кожного з нас ще раз замислитись над цінністю рідного дому, особливо того, який чекає нас на небесах від Господа. Бажаю всім миру в серцях та, звісно, в нашій країні.

Хай надія ніколи не полишає вас!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності