Християнська підліткова гра “Герої”

Християнська підліткова гра “Герої”

«Герої» – це християнська гра для підлітків, яка в ігровій формі допоможе вивчити життя біблійних персонажів та запам’ятати значну частину Біблії.

Челендж по грі відбуватиметься з 15 жовтня по 15 листопада, де підлітки змагатимуться за звання бути героєм цього світу. Переможці матимуть можливість отримати призи.

Гра розпочинається із перших героїв – Адама та Єви. Якщо вони ставлять запитання про їхнє життя, ви починаєте накопичувати бали, які підіймають вас вище у рейтингу. Чим вищий рейтинг, тим більше героїв доступні. Ной, Йосип, Мойсей, Ісус, Марія, Іван – це лише деякі з 12 персонажів, які чекають, щоб випробувати вас!

Кожна гра складається із 12 запитань, і ваш рахунок залежить від того, наскільки швидко ви даєте відповіді. Також є ефекти сили, які допомагають ефективніше пройти рівень – ефект Даниїла показує біблійний вірш із правильною відповіддю, ефект Ісуса Навина заморозить час на 5 секунд. Звичайно ж, крім них є ще багато інших цікавих ефектів.

Завантажуйте гру, беріть участь у челенджі та починайте практикувати вже сьогодні!

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності