Історична точність від LUMO project

Історична точність від LUMO project

Шановні глядачі Телеканалу «Надія»! З радістю повідомляємо вам про те, що починаючи з п’ятого травня, щоп’ятниці та щосуботи на нашому новому YouTube-каналі «Телеканал Надія» починаємо трансляцію нового проєкту від LUMO.

 

То що ж таке LUMO?

LUMO – це новаторський багатомовний біблійний ресурс, який було створено для того, щоб змінити звичний спосіб, у який люди залучаються до відкриття та вивчення життя Ісуса через Євангеліє. Цей ресурс був орієнтований на допомогу та підтримку християнських медійних організацій, які прагнуть нести Слово Боже для широкої аудиторії та сприяти глобальній біблійній обізнаності та грамотності.

 

Переслідуючи мету вдосконалення стандартів біблійних засобів масової інформації проєкт LUMO являє собою візуалізацію перекладу чотирьох Євангелій, призначену для глибокого залучення людей до Святого Письма.

 

Проєкт LUMO від самого початку створювався для широкої міжнародної аудиторії з метою найширшого розповсюдження Слова Божого. На сьогодні фільми від LUMO доступні в перекладі на 1236 мов світу. Будь-хто в будь-якій точці світу може повною мірою насолодитися переглядом фільмів від LUMO в перекладі на свою рідну мову.

 

Чим ще фільми від LUMO відрізняються від інших?

Особливістю фільмів від LUMO є те, що біблійні історії, які в них висвітлюються, були відображенні без використання художніх інтерпретацій та сторонніх доповнень. Тобто ці фільми є дослівними відеоілюстраціями до біблійного тексту, в них фактичний дослівний текст чотирьох Євангелій без редагування використовується як сценарій, що дозволяє уникнути спотворення Слова Божого. Під час перегляду цих фільмів глядачі на екрані бачать лише те і саме те, про що написано в Біблії.

 

Ще однією особливістю фільмів від LUMO є автентичність та історична точність. Було докладено безліч зусиль та проведено багато досліджень для того, щоб детально відтворити справжній портрет життя Христа. Це ламає традиційний стереотип про вестернізованого блакитноокого зі світлим кольором шкіри Ісуса та історію Його життя та представляє її такою, якою вона була насправді 2000 років тому.

Для відображення автентичності Палестини першого століття було сконструйовано безліч спеціальних декорацій, а фільмування відбувалося в країнах Близького Сходу. Навіть акторський склад багато в чому було сформовано виходячи саме з критерію автентичності.

Для досягнення історичної точності в найменших дрібницях при відображенні біблійних подій для роботи над фільмами було запрошено відомого та досвідченого британського режисера Девіда Бетті, який вже займався біблійною тематикою та відзняв на цю тему документальні фільми, які успішно транслювалися багатьма історичними телевізійними каналами.

 

Тож всіх охочих пізнавати Євангеліє ще глибше та детальніше, всіх, хто бажає побачити справжню картину життя Ісуса, запрошуємо до перегляду фільмів від LUMO разом із нами! Ці фільми не залишать байдужими та сподобаються не лише вірянам, але й людям, яких цікавить історична точка зору на біблійні події.

 

https://www.youtube.com/@telekanal_nadiya

На веб-сайті Hope.UA ми використовуємо файли cookie, щоб зрозуміти, який вміст вас цікавить, і запам'ятати вас, якщо ви знову завітаєте на сайт. Політика конфіденційності